PODPOWIEDZI:

TwistCar - Innowacyjny Jeździk

Pojazdów, na których dziecko siada i jedzie jest całe mnóstwo. Jedne wymagają odpychania się nóżkami, inne pedałowania, a jeszcze inne o napędzie elektrycznym nie wymagają praktycznie żadnej pracy ze strony dziecka. Jest jednak jeden taki pojazd - inny niż wszystkie, bo nie ma ani pedałów, ani układu elektrycznego, a mimo to jeździ bez odpychania się nóżkami od podłoża. Poznajcie TwistCar.

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • Lekki
  • Wspiera aktywność fizyczną
  • Niewywrotny
WADY
  • Szybko widać na nim ślady użytkowania

TwistCar jest niesamowicie lekki. Można go bez problemu nosić jedną ręką. Ta lekkość ma jeszcze jedną zaletę - każde dziecko poradzi sobie z jazdą na nim. Przeznaczony dla maluchów powyżej trzeciego roku życia, jednak nawet młodsze są w stanie na nim jeździć.


Ekspresy do Kawy


 

TwistCar jest plastikowy. Ma cztery kółka na których jeździ i dwa dodatkowe przy układzie kierowniczym, które podczas jazdy nie dotykają ziemi a jedynie pełnią funkcję zabezpieczenia przed wywróceniem (przy mocniejszych zakrętach autko może się przechylić, ale nie wywraca się gdyż opiera na tych właśnie dodatkowych kółeczkach).


 

Na TwistCarze można jeździć wraz z dzieckiem! Oczywiście w granicach rozsądku. Jego maksymalne obciążenie nie może przekraczać 120kg.

Jest to bez wątpienia ciekawa propozycja na wiosenne i letnie spacery. Angażuje do pracy inne partie mięśni niż standardowe rowery, a dzięki nietypowemu sposobowi przemieszczania się na nim, każde dziecko z pewnością go pokocha.

Sprawdź cenę TwistCara.

blog comments powered by Disqus
TwistCar - Innowacyjny Jeździk