PODPOWIEDZI:

Tt eSPORTS Sybaris - Hybryda Dla Gracza i Nie Tylko

Tt eSPORTS Sybaris to ciekawe słuchawki łączące w sobie cechy modeli bezprzewodowych na Bluetooth oraz dobrych słuchawek stereo. Zdradzę, że w testach słuchawki wypadły dobrze i pomimo dość wysokiej ceny, zdecydowanie są jej warte. Po więcej informacji zapraszam do poniższej recenzji.

Thermaltake Tt eSPORTS Słuchawki dla graczy - Sybaris BT 4.0 Black

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Świetna jakość dźwięku
  • Bluetooth 4.0
  • Możliwość pracy jako słuchawki przewodowe
  • Odpinany mikrofon
  • Wysoka wygoda użytkowania
WADY
  • Dużo błyszczącego plastiku
  • Dość drogie

Słuchawki Tt eSPORTS Sybaris są naprawdę rewelacyjne. Właściwie ich jedynym mankamentem jest wykonanie ich z błyszczącego plastiku – już po krótkiej chwili użytkowania widać na nim mnóstwo odcisków palców. Na górnej części pałąka znajduje się logo Thermaltake. Od spodu guma wypełniona powietrzem – tutaj producent zdecydowanie mógł dać poduszeczkę, byłoby to wygodniejsze, aczkolwiek mimo wszystko słuchawki nie uciskają ani od góry, ani od boków. Należą one do grona lżejszych słuchawek – ważą 245g bez kabla. Aluminiowe prowadnice robią wrażenie bardzo porządnych i wytrzymałych. Headseat dość mocno się rozciąga, dzięki czemu dopasuje się do każdego kształtu głowy. Pałąk jest giętki i elastyczny – można go bez obaw wyginać i nic się z nim nie dzieje.

Obudowy przetworników wykonane zostały również z błyszczącego plastiku który łatwo łapie odciski palców. Znajdują się na nich ozdobne elementy które przypominają przody głośników. Na jednej z słuchawek zamontowany został przycisk wielofunkcyjny, którym m.in. odbierzemy i zakończymy rozmowę telefoniczną, wznowimy i spauzujemy utwór. Od spodu na obudowach znajdują się – wejście do podłączenia kabla na jednej słuchawce, wejście do ładowania wewnętrznej baterii na drugiej. Ładowanie zajmuje około 3 godzin, a w trybie Bluetooth słuchawek można używać do 14 godzin. Na bocznej stronie słuchawki umieszczony został panel sterowania, dzięki któremu możemy podkręcić głośność lub ściszyć, a także wyłączyć urządzenie.

Słuchawki odginają się w bardzo dużym zakresie, dzięki temu ich dopasowanie do głowy będzie jeszcze lepsze. Wnętrza są obszerne, dookoła wypełnione miękką, komfortową pianką. Słuchawki nie cisną, są to moim zdaniem najwygodniejsze słuchawki jakie dotąd testowałem od tego producenta.

Sybaris mają 40 mm przetworniki neodymowe, pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz. Słuchawki świetnie sprawdzają się w grach, ale nadają się także rewelacyjnie do słuchania różnych gatunków muzyki. Pozycjonowanie na bardzo wysoki poziomie, efekty w grach mocne i dynamiczne, nie przekłamane. Troszeczkę gorzej wypadają użytkowane przez Bluetooth, ale tu wiadomo w połączeniu bezprzewodowym zawsze lekko gorsza jakość powstaje, natomiast w przypadku tych słuchawek wciąż jest to poziom bardzo zadowalający.

 
 

W komplecie znajduje się dwukierunkowy mikrofon. Ma on czułość 67 decybeli, a jego pasmo przenoszenia jest od 100 Hz do 10 k Hz. Zestaw zawiera także kabelek smartfonowy z czteropinowymi jackami, kabel do komputera z rozgałęzionymi końcówkami na mikrofon i słuchawki. Na kablu umiejscowiony został potencjometr do regulacji głośności, wyłącznik mikrofonu oraz klips, dzięki któremu można przypiąć sobie ten pilot do ubrania.

Podsumowując, te słuchawki do gier są świetnie wykonane, genialnie grają i są bardzo uniwersalne – można ich używać zarówno do komputera, laptopa jak i smartfona. Odnajdują się rewelacyjnie w grach i muzyce. Są bardzo wygodne w użytkowaniu, nie uciskają ani nie sprawiają żadnego dyskomfortu. Ich jedyny jak dla mnie minus to ilość błyszczącego plastiku – wygląda to ładnie, ale jest bardzo niepraktyczne.

blog comments powered by Disqus
Tt eSPORTS Sybaris - Hybryda Dla Gracza i Nie Tylko