PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Tt eSports Challenger Go - Płaska Klawiatura z Podświetlanymi Klawiszami

  • Dodano: 2 lata, 7 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 2406
  • Ocena artykułu: (0) (0)

Tt eSports Challenger Go to nowa wersja jednej z moich ulubionych klawiatur od Thermaltake. Czy jest tak samo świetna jak jej pierwowzór? Tego dowiecie się z dzisiejszej recenzji.

Thermaltake Tt eSPORTS Klawiatura dla graczy - Challenger Go

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Płaskie klawisze
  • Cicha
  • Hub USB
  • Funkcjonalność
WADY
  • Nieco słabe podświetlenie

Tt eSports Challenger Go ma zintegrowaną podpórkę pod nadgarstki. Bardzo płaskie klawisze i niski skok zapewniają wygodną pracę. Głośność klawiszy standardowa. Mamy tutaj prawie dwumetrowy odłączany kabel w oplocie, z paskiem który pozwoli zebrać i spiąć nadmiar kabla, dzięki czemu nie będzie nam się nic plątać niepotrzebnego. Klawiatura ma antypoślizgi które pewnie trzymają ją na biurku. Podwyższenia nie są z gumy, aczkolwiek w niczym to nie przeszkadza podczas pracy.

Podświetlenie klawiatury moim zdaniem jest trochę zbyt słabe, ale w miarę czytelne. Jest pięć poziomów jasności oraz tryb pulsowania, czyli oddychania klawiatury. Na obu bocznych krawędziach wbudowanych zostało po pięć klawiszy do makr. Urządzenie może pełnić funkcję huba – zostało wyposażone w dwa porty USB 2.0. Jest tutaj całkiem sporo przycisków multimedialnych. W górnym prawym rogu znajdują się diody, z których prawa oznacza aktualnie włączony profil. Można tutaj naprawdę sporo zaprogramować.


Komputera z Morele za 2999zł

Klawiatura jest płaska, bardzo fajnie wykonana, układ klawiszy ma standardowy – długi Backspace, mały Enter, długie Shifty i pełnowymiarową spację. Jej prędkość to 1000 Hz próbkowania – czyli każda komenda przekazywana jest do komputera z opóźnieniem zaledwie jednej milisekundy. Jest to jednym słowem bardzo szybka klawiatura do gier komputerowych – i w grach sprawdza się świetnie.

Szukasz monitora 24 calowego? Doradzimy w wyborze!

Podsumowując, Challenger Go to jednak z najfajniejszych klawiatur membranowych niemechanicznych, które mogłem testować w ostatnich miesiącach. Jeżeli lubicie płaskie klawisze o niskim skoku, będziecie nią z pewnością zachwyceni. Jednym zdaniem ma wszystko, czego do szczęścia potrzeba.

blog comments powered by Disqus
Tt eSports Challenger Go - Płaska Klawiatura z Podświetlanymi Klawiszami