PODPOWIEDZI:

Gamdias Aegis - praktyczny gadżet na monitor

Gamdias Aegis to gadżet, który możemy zawiesić na monitorze. Pełni on trzy funkcje: wieszaka do słuchawek, organizera kabla od myszki, a także jest to hub USB. Czy warto w niego zainwestować? Tego dowiesz się z dzisiejszej recenzji.

Gamdias Hebe v2

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • HUB USB na 4 porty
  • Wieszak na słuchawki
  • Organizer przewodu myszki
  • Bardzo mocno trzyma
WADY
  • Dość drogi

Gamdias Aegis montujemy na dwa paski, które są w komplecie. Trzyma się on bardzo dobrze, przetestowany został na kilku rodzajach słuchawek, nawet tych ważących około 350g i przetrwał to bez uszczerbku. W przypadku, gdy nie mamy potrzeby używać uchwytu słuchawkowego, możemy go odgiąć do tyłu dzięki czemu nie będzie w żaden sposób przeszkadzał.

Jako organizer do kabla od myszki sprawdza się niemalże wyśmienicie. Nie ma opcji aby przewód gdziekolwiek po drodze się przyhaczał, można wykonywać gryzoniem pełne ruchy po podkładce bez jakiegokolwiek problemu.

Jest to szczególnie przydatne w dynamicznych grach, gdzie liczy się prędkość ruchów i precyzja.

Doskonałym przykładem jest Counter Strike; Global Offensive.

Jak to wygląda na monitorze możecie zobaczyć na filmie. Dla jednych będzie to tylko zbajerowany hub USB, ale z pewnością znajdzie się niejedna osoba, która doceni ten praktyczny gadżet.

Aegis posiada aż 4 porty USB 2.0, co pozwala podłączyć masę urządzeń.

Uzbrajając go dodatkowo w zasilacz sieciowy może powstać w niego aktywny HUB USB.

Dzięki czemu praktycznie nie ma ograniczeń, możemy wtedy za jego pomocą ładować nawet kilka urządzeń na raz.

Pozwala on zaoszczędzić miejsce na biurku – zamiast osobnego huba usb i stojaka na słuchawki, mamy wszystko w jednym, na dodatek przyczepione do monitora a nie stojące i zajmujące tak zawsze pożądaną wolną przestrzeń. Osobiście bardzo mi ten gadżet przypadł do gustu, jest bardzo praktyczny i gdy już go mamy, ciężko wyobrazić sobie pracę przy komputerze bez niego.

blog comments powered by Disqus
Gamdias Aegis - praktyczny gadżet na monitor