PODPOWIEDZI:

Test Krzeseł Zdrowotnych SpinaliS Hacker i Navigator

W dzisiejszej publikacji pokażemy Wam fotele, które zapobiegają skoliozie, rozluźniają kręgosłup, usuwają bóle bioder i pleców, a także wzmacniają mięśnie brzucha. Udowodnimy także, że najprawdopodobniej właśnie siedzicie na złym krześle. Zapraszamy na test foteli zdrowotnych SpinaliS Hacker i Navigator.

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
 • zapobiega skoliozie
 • usuwa bóle pleców
 • rozluźnia kręgosłup
 • wzmacnia mięśnie brzucha i pleców
 • świetna jakość wykonania
 • ruchome siedzisko i oparcie
 • regulacja wysokości siedzenia i podłokietników
 • możliwość darmowego wypożyczenia fotela do domu
 • darmowa wysyłka
 • szeroki wybór modeli
WADY
 • cena

Wstęp: siedzę na złym krześle, dlaczego?

Dlaczego nagrywając ten materiał siedziałem na złym krześle? Otóż tradycyjne fotele biurowe, są zbudowane na bazie typowego krzesła. Po dodaniu ruchomego w pionie siedziska oraz kółek, dzięki którym możemy fotel łatwo przesuwać – staje się on biurowy. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że pozycja, którą przyjmujemy na zwykłym krześle jest nie tylko nienaturalna dla człowieka, ale też statyczna, przez co szkodliwa dla zdrowia – szczególnie dla naszego kręgosłupa. Więcej o tym opowiadaliśmy w naszym poprzednim materiale, tam też prezentowaliśmy wyniki badań.

Test krzeseł zdrowotnych SpinaliS Hacker i Navigator

SpinalS Navigator

W przeciwieństwie do foteli, które możemy nabyć w praktycznie każdym większym sklepie, w przypadku produktów SpinaliS montaż jest banalny – nie wymaga żadnych śrubek, wkrętów czy nakrętek. Fotel Navigator ma duże, wygodne siedzisko oraz wysokie, komfortowe oparcie.

Sprawdź aktualną cenę krzesła SpinaliS Navigator >>

Jest poszyty skórą zamszową. Takie krzesło zdrowotne można łatwo dostosować do swoich potrzeb, nie tylko poprzez regulację wysokości ruchomego siedzenia ze sprężyną, ale również samych podłokietników!

Sprężyna sprawia, że nasz kręgosłup cały czas pracuje oraz zmniejsza ucisk na organy wewnętrzne. Ten model został zaprojektowany specjalnie z myślą o osobach wysokich, niezwykle wygodnie mogą na nim siedzieć osoby nawet mierzące powyżej 2 metrów. Ruchome siedzisko i oparcie, pozwolą wyeliminować przyjmowanie niewłaściwej i nieergonomicznej postawy w trakcie siedzenia.

SpinaliS Hacker

Krzesło zdrowotne SpinaliS Hacker, to z kolei najpopularniejszy model w ofercie tej marki. Jest tak zapewne ze względu na wysoką uniwersalność. Bez problemu mogą na nim siedzieć zarówno kobiety, jak i mężczyźni o różnych posturach i wzroście, ale także dzieci.

Sprawdź aktualną cenę krzesła SpinaliS Hacker >>

Ten fotel nadaje się idealnie do pracy komputerze. Regulacja wysokości podłokietników pozwoli w najlepszy sposób przystosować siedzenie do naszego blatu. Z kolei sprężyna nie tylko zadba o nasze zdrowie, ale również zapewni pełną swobodę ruchów, kiedy np. będziemy po coś sięgać.

Model Hacker ma wysoki stosunek ceny, do jakości i oferowanych możliwości. Jest on wykonany z siatki oraz skóry syntetycznej.

SpinaliS Hacker

Podsumowanie

Krzesła zdrowotne SpinaliS, to jedyne na polskim rynku klasyfikowane, jako produkty medyczne. Oznacza to, iż ich skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi. Właśnie z tego wynika dość zaporowa cena tychże produktów, które może być traktowana, jako właściwie jedyna wada. Warto spojrzeć jednak na plusy: bardzo dobre możliwości dostosowania fotela dla naszych potrzeb, zarówno poprzez szeroki wybór samych modeli, jak również regulacji wysokości siedziska i podłokietników czy ruchomego oparcia.

Dodatkowo otrzymujemy gwarancję usunięcia bólów pleców oraz zapobiegania powstawania nowych. Również jakość wykonania stoi na wysokim poziomie, co wpłynie na długowieczność zakupu. Te elementy powinny dać nam trochę do myślenia przy zakupie nowego fotela, tym bardziej jeżeli braliśmy pod uwagę również stosunkowo drogie fotele kubełkowe. Co więcej firma SpinaliS oferuje możliwość bezpłatnego wypożyczenia na kilka dni interesującego nas fotela do własnego domu.

Bezpłatnie Wypożycz Fotel na Próbę >>

Pamiętajmy także, że za wysyłkę zakupionego już produktu nic nie zapłacimy.

blog comments powered by Disqus
Test Krzeseł Zdrowotnych SpinaliS Hacker i Navigator