PODPOWIEDZI:

BitFenix Pandora ATX - Prezentacja Obudowy

BitFenix Pandora ATX to większy brat Pandory, która jest dedykowana płytom głównym w formacie miniATX. Ta, jak sama nazwa wskazuje została stworzona z myślą o formacie ATX. Zapraszam do prezentacji możliwości tej obudowy!

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • Oryginalny design
  • Dużo miejsca na podzespoły
  • Wyświetlacz na froncie
  • Duże okno na boku
  • Zabezpieczenia przeciwkurzowe
  • Dwukomorowa konstrukcja
WADY
  • Jakość bocznych plastików
  • Cena

Wymiary i zatoki na dyski

Pandora ATX jest dużą obudową, a jej wymiary to 203 x 510 x 558mm (szerokość x wysokość x długość), a waga to 9.92kg. Te rozmiary pozwalają na montaż w obudowie kart graficznych o maksymalnej długości 440mm, chłodzenia procesora o wysokości maksymalnie 160mm oraz zasilacza do 220mm. Dzięki temu w tej obudowie zmieścimy praktycznie każdy topowy sprzęt dostępny obecnie na rynku, również 4 dyski 3,5 cala oraz 4 dyski 2,5 cala.

Cena obudowy BitFenix Pandora Core >>

BitFenix Pandora ATX - Prezentacja Obudowy

Wentylacja

Obudowa posiada bardzo łatwe w montażu i demontażu filtry przeciwkurzowe. Ponadto z przodu możemy zamontować 3 wentylatory 120mm lub 2 wentylatory 140mm (jeden otrzymujemy w zestawie).

Podobnie jest z górą Pandory - tam również możemy zainstalować tą samą liczbę wentylatorów. Dodatkowo na tyle "budy" znajduje się już zamontowany fabrycznie wiatrak o średnicy 120mm.

BitFenix Pandora ATX - Obudowa dla Graczy

Ekran na froncie

Obudowę spośród innych wyróżnia ekran TFT o przekątnej 2,8" i rozdzielczości 240x320 pikseli, na którym możemy wyświetlić dowolną grafikę. Znajduje się on na froncie urządzenia.

BitFenix Pandora ATX - Prezentacja Obudowy

Podsumowanie

BitFenix Pandora ATX jest solidną, dobrze wykonaną obudową, która na pewno wpadnie w oko miłośnikom mocnych maszyn. Cena to 120 Euro. Póki co nie znalazłem jej w polskich sklepach, więc jeśli jesteście zainteresowani jej kupnem to uważnie śledźcie rynek!

blog comments powered by Disqus
BitFenix Pandora ATX - Prezentacja Obudowy