PODPOWIEDZI:

Czy Warto Dopłacić do Sprzętu Gamingowego? Test Peryferiów Firmy Trust

Dostaliśmy do testów tani sprzęt dla graczy od Trusta - Słuchawki GXT 310 i Myszkę dla graczy GXT 155C. Czas więc sprawdzić - czy dopłacanie grubych pieniędzy do makrowych sprzętów gamingowych to jedynie fanaberia czy słuszna sprawa? Czy jakość jaką oferuje np. SteelSeries czy Roccat to jedynie mrzonka? Przekonajmy się!

Trust GXT 155C

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
 • Myszka
 • Bryła myszki
 • Oprogramowanie
 • Wygoda korzystania
 • Słuchawki
 • Materiały
 • Mikrofon
WADY
 • Myszka
 • Tandetne moro
 • Słuchawki
 • Drewniana Jakość Dźwięku
 • Drewniana wygoda użytkowania
 • Strata Pieniędzy

Słuchawki GXT 310

Po odpakowaniu Słuchawek GXT 310 na pierwszy rzut oka wszystko gra. Design jest nienaganny, jakość materiałów, z których zbudowano testowany sprzęt również. Problem pojawia się kiedy zakładamy je na głowę. Słuchawki nie mają jakiekolwiek sprężystości i odbija się to dość mocno na komforcie użytkowania. Po prostu GXT 310 zaczynają niemiłosiernie boleć nas w uszy po zaledwie 10min korzystania. Ekoskóra o fakturze plastiku na górze pałąka niestety w tym wszystkim nie pomaga.

trust #1


Ekspresy do Kawy

Kabel, który dostajemy w zestawie jest krótki i zakończony 4-polowym mini-jackiem. Na szczęście w zestawie otrzymujemy przejściówkę i przedłużkę w jednym, która pozwoli nam podpiąć się do kart dźwiękowych z osobnym wejściem audio i mikrofonowym.

trust #2

No ale przejdźmy do samej jakości dźwięku wydobywającego się z słuchawek. O ile na mniejszym ustawieniu głośności jakość dźwięku jest poprawna, o tyle przy głośniejszym korzystaniu GXT 310 dzieje się jeden wielki chaos. Tony wysokie, niskie i średnie nachodzą na siebie, a wrażenie przestrzenności jest praktycznie zerowe.

trust #3

Jedynym elementem, który pozytywnie mnie zaskoczył jest mikrofon. Ten ma odpowiednią jakość dźwięku, do tego stopnia, że ze spokojem możemy dzięki niemu komunikować się ze znajomymi w trakcie rozgrywek.

trust #4

Szukasz dobrego smartfona do 1000 złotych? Koniecznie zerknij na ten materiał!

Podsumowując jednak - warto dołożyć trochę pieniędzy i kupić coś innego, np. testowane przez nas i polecane HyperX Cloud Stinger. Stąd GXT 310 otrzymują zaledwie 2,5 gwiazdki.

Myszka GXT 155c

Myszka z kolei to zupełnie inna bajka. W opakowaniu znajdziemy sam testowany sprzęt, opakowanie na odważniczki znajdujące się w myszce i instrukcje. Sam GXT 155c zbudowany jest z nienagannych materiałów, bryła myszki jest komfortowa, szczególnie dla użytkowników szukających czegoś szerszego. Nieco odstrasza tandetne moro, ale Trust ma również w ofercie myszkę GXT 155 bez dopisku c, która jest po prostu czarna.

gxt #1

Planujesz już zakup tej myszki? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę!

Testowany sprzęt oferuje odpowiednią liczbę przycisków funkcyjnych, wielostopniowe ustawienie DPI, a także oprogramowanie, które pozwala nam na modyfikacje funkcji wszystkich przycisków, ale również zmianę podświetlenia i podkręcenie ilości DPI oraz pooling rate.

gxt #2

Wszystkie parametry, które są deklarowane przez producenta mają swoje odwzorowanie w rzeczywistości i po zmierzeniu w testach vmousebench i mouse rate chekernie odbiegają od deklaracji.

gxt #3


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

W tym wypadku srogo bym się zastanowił - myszka nie kosztuje dużo, a pozwala nie tylko na pełną customizację ale komfortowe granie, nawet w profesjonalnych warunkach i właśnie dlatego GXT 155c otrzymuje od nas zaskakujące 4 gwiazdki.

gxt #4

Jeżeli nie macie budżetu na topowe modele z linii Roccat czy Steel Series - taki GXT 155c może być bardzo ciekawą alternatywą dla graczy.

blog comments powered by Disqus
Czy Warto Dopłacić do Sprzętu Gamingowego? Test Peryferiów Firmy Trust