Czy Warto Dopłacić do Sprzętu Gamingowego? Test Peryferiów Firmy Trust

0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
 • Myszka
 • Bryła myszki
 • Oprogramowanie
 • Wygoda korzystania
 • Słuchawki
 • Materiały
 • Mikrofon
WADY
 • Myszka
 • Tandetne moro
 • Słuchawki
 • Drewniana Jakość Dźwięku
 • Drewniana wygoda użytkowania
 • Strata Pieniędzy

Słuchawki GXT 310

Po odpakowaniu Słuchawek GXT 310 na pierwszy rzut oka wszystko gra. Design jest nienaganny, jakość materiałów, z których zbudowano testowany sprzęt również. Problem pojawia się kiedy zakładamy je na głowę. Słuchawki nie mają jakiekolwiek sprężystości i odbija się to dość mocno na komforcie użytkowania. Po prostu GXT 310 zaczynają niemiłosiernie boleć nas w uszy po zaledwie 10min korzystania. Ekoskóra o fakturze plastiku na górze pałąka niestety w tym wszystkim nie pomaga.

trust #1


Mega Promocje na Smartfony

Kabel, który dostajemy w zestawie jest krótki i zakończony 4-polowym mini-jackiem. Na szczęście w zestawie otrzymujemy przejściówkę i przedłużkę w jednym, która pozwoli nam podpiąć się do kart dźwiękowych z osobnym wejściem audio i mikrofonowym.

trust #2

No ale przejdźmy do samej jakości dźwięku wydobywającego się z słuchawek. O ile na mniejszym ustawieniu głośności jakość dźwięku jest poprawna, o tyle przy głośniejszym korzystaniu GXT 310 dzieje się jeden wielki chaos. Tony wysokie, niskie i średnie nachodzą na siebie, a wrażenie przestrzenności jest praktycznie zerowe.

trust #3

Jedynym elementem, który pozytywnie mnie zaskoczył jest mikrofon. Ten ma odpowiednią jakość dźwięku, do tego stopnia, że ze spokojem możemy dzięki niemu komunikować się ze znajomymi w trakcie rozgrywek.

trust #4

Szukasz dobrego smartfona do 1000 złotych? Koniecznie zerknij na ten materiał!

Podsumowując jednak - warto dołożyć trochę pieniędzy i kupić coś innego, np. testowane przez nas i polecane HyperX Cloud Stinger. Stąd GXT 310 otrzymują zaledwie 2,5 gwiazdki.

Myszka GXT 155c

Myszka z kolei to zupełnie inna bajka. W opakowaniu znajdziemy sam testowany sprzęt, opakowanie na odważniczki znajdujące się w myszce i instrukcje. Sam GXT 155c zbudowany jest z nienagannych materiałów, bryła myszki jest komfortowa, szczególnie dla użytkowników szukających czegoś szerszego. Nieco odstrasza tandetne moro, ale Trust ma również w ofercie myszkę GXT 155 bez dopisku c, która jest po prostu czarna.

gxt #1

Planujesz już zakup tej myszki? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę!

Testowany sprzęt oferuje odpowiednią liczbę przycisków funkcyjnych, wielostopniowe ustawienie DPI, a także oprogramowanie, które pozwala nam na modyfikacje funkcji wszystkich przycisków, ale również zmianę podświetlenia i podkręcenie ilości DPI oraz pooling rate.

gxt #2

Wszystkie parametry, które są deklarowane przez producenta mają swoje odwzorowanie w rzeczywistości i po zmierzeniu w testach vmousebench i mouse rate chekernie odbiegają od deklaracji.

gxt #3


Myszki w Promocji

W tym wypadku srogo bym się zastanowił - myszka nie kosztuje dużo, a pozwala nie tylko na pełną customizację ale komfortowe granie, nawet w profesjonalnych warunkach i właśnie dlatego GXT 155c otrzymuje od nas zaskakujące 4 gwiazdki.

gxt #4

Jeżeli nie macie budżetu na topowe modele z linii Roccat czy Steel Series - taki GXT 155c może być bardzo ciekawą alternatywą dla graczy.

blog comments powered by Disqus