PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Soundbar z BIEDRONKI, Czyli Jak Ugotować Kino Domowe?

Mamy dla Was test kolejnego sprzętu z niską ceną, który pojawił się w sieci sklepów Biedronka. Jak wypada? Odpowiedź w poniższym tekście i filmiku.

Hykker Soundbar Studio

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • niska cena
  • całkiem solidne wykonanie
WADY
  • małe zastosowanie
  • słabej jakości dźwięk
  • brak przejściówki chinch-mini jack

Opakowanie

W opakowaniu Hykker Studio Soundbar znajdziemy sam produkt, kable Chinch-Chinch, a także pilot, którym możemy bez problemu operować głośnikiem.

Jakość Wykonania

Testowany soundbar jest wykonany całkiem porządnie, jak na tą klasę cenową. Plastik nie trzeszczy, nie jest z tych najtańszych. Front prezentuje się znośnie i bez problemu wkomponuje się w nasz zestaw telewizyjny. Całość utrzymana jest w srebrno-czarnej kolorystyce. Z tył znajduje się panel, do którego podłączymy dźwięk poprzez dwa złącza chich-audio lub wejście cyfrowe i wepniemy zasilanie. Poza tym znajdziemy tam dwa elementy montażowe, które pozwolą na przymocowanie Hykkera Studio Soundbar do ściany.

Hykker Studio Soundbar


Sprawdź TOP 20 Najmocniejszych PowerBanków

Złącza i Komunikacja

Tak jak opisywałem to w przypadku jakości wykonania - głównymi standardami podłączenia audio w testowanym produkcie są chinche audio oraz wejście cyfrowe. Szkoda, że producent nie dołączył do zestawu przejściówki z chinch-mini jack, bo nie każdy telewizor wyposażony jest w takie złącze. Na moim przypadku - musiałem użyć osobnego kabla z własnej kolekcji, aby wzbogacić mój monitor funkcjonalnością Hykker Studio Soundbar.

Pilot dołączany do zestawu jest klasycznym pilotem opartym o protokół podczerwieni. Dzięki niemu możemy na odległość regulować głośność urządzenia lub zupełnie je wyłączyć.

Katalog tanich urządzeń Hykker >>>

Ciekawą opcją jest zdecydowanie podłączenie źródła dźwięku przez protokół bluetooth. W taki sposób możemy na przykład - posłuchać naszych ulubionych utworów z telefonu nie babrając się w tonach kabli. I byłby to na prawdę niezły dodatek gdyby nie...

Jakość dźwięku

Niestety, jakość dźwięku w Hykkerze Studio Soundbar ma bardzo wąskie zastosowanie. Tony wysokie i niskie są totalnie obcięte - wręcz niesłyszalne. Jakiekolwiek wybuchy na przykład będą niesłyszalne. Siłą Studio Soundbar są mocno wybite tony średnie, w których zawierają się przede wszystkim dialogi - dzięki temu wyraźnie usłyszymy to, co mówione jest w talk-show, serialach i generalnie ramówce polskiej telewizji.

Hykker Studio Soundbar

Podsumowanie

A więc, czy warto zakupić Hykker Studio Soundbar? Jeżeli macie telewizor z przyjemnym obrazem, a głośniki nie dają rady lub nawalają, a wasz główny repertuar to seriale lub filmy z dużą ilością dialogów - warto rozważyć zakup Hykker Soundbara. Jeżeli natomiast czekacie na audiofilskie doznania - nie warto się fatygować. Od nas Hykker Studio Soundbard dostaje 2 gwiazdki - ale tylko, jeśli rozważacie go do zastosowań serialowych. W innym przypadku nie warto się fatygować. Dziękuję, oddaje głos do studia.

Jakie głośniki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu głośników z 6/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które głośniki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Dream Machines Conch Dream Machines ConchBest of the best!
2Blaupunkt BT01OR Blaupunkt BT01OR Sprawdź sam
3Tracer Stream BT Urban Style Tracer Stream BT Urban Style Ten ma niezłą cenę!
4Blaupunkt BT02WH Blaupunkt BT02WH Polecany model
5Manta MA407 Manta MA407 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: 5 Najlepszych Budżetowych Głośników Bluetooth

blog comments powered by Disqus