BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK Z BIEDRONKI ZA 49ZŁ?! Hykker Funky BT TEST

0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  • Długość działania na baterii
  • cena
  • miłe wysokie tony
WADY
  • brak basów
  • chiński wygląd

Opakowanie

Zacznijmy od odpakowywania. Miłe opakowanie, minimalistyczne i praktycznie bez żadnych szczegółowych informacji o głośniku. No nic, zobaczmy co jest w środku. A w środku dostaniemy kabel USB - Micro usb, instrukcję, gwarancję oraz naklejkę. Nic szczególnego, ale nas i tak głównie interesuje sam głośnik.

Sparowanie tego sprzętu to istny banał, wystarczy go włączyć, połączyć z jakimś urządzeniem przez BT i już możemy słuchać muzyki.

Hykker Funky BT

Wygląd

W rękach trzymam żółty wariant głośnika, oprócz tego mamy jeszcze 4 inne kolory. Sam głośnik jest dosyć solidny i ku mojemu zaskoczeniu cięższy niż się spodziewałem. Nie powinien się rozlecieć po upadku, ale lepiej tego nie testować. Żółty kolor jest nawet ładny chociaż jest to barwa należących z wyglądu do tych “bardziej chińskich”. W skrócie - plastikowy produkt z nieładnym jaskrawo-żółtym kolorem. Nie widzę żadnych nadlewów ani defektów, jednak wykonanie pozostawia trochę do życzenia. Z tyłu mamy dostęp do 4 portów. Audio, micro USB, USB oraz wejście na kartę micro SD do 32GB.

Hykker Funky BT

Od góry mamy zaś 4 czarne przyciski. Przewijanie piosenek do tyłu i przodu, zmiana tryb oraz przycisk do pauzowania i odbierania połączeń, bo przez ten głośnik również możemy rozmawiać. Przyciski mają bardzo przyjemny klik i są bardzo dobrze spasowane z obudową. Warto wspomnieć również o chwycie, który znajduje się u góry urządzenia. Dzięki temu głośnik możemy powiesić gdziekolwiek nam się spodoba albo na przykład podpiąć go do plecaka.

Przód głośnika to nasze 2 głośniki stereo, mikrofon, dioda oraz maskownica na całej długości.

Działanie

Przechodzimy do najważniejszego - jak ten głośnik działa? Parę rzeczy usłyszymy praktycznie od razu. Wysokie tony są przyjemne, gorzej z niskimi oraz basem. Basu praktycznie nie ma. Głośnik w maksymalnej głośności jest dosyć głośny. Nie rozkręcicie imprezy na remizie, ale do spotkania ze znajomymi w pokoju w zupełności wystarczy. Głośnik jest na tyle cichy, że na zewnątrz nie powinien przeszkadzać innym, ale zarówno tak głośny, by bez problemu dostarczyć Wam przyjemną muzykę. W kwocie 49.99 zł nie ma co narzekać!

Hykker Funky BT

Jedna rzecz mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła - długość działania na baterii. Głośnik naładowany do pełni bez problemu potrafi grać prawie 8 godzin! Niby w środku jest bateria 500 mA, ale jak widać (a raczej słychać) daje radę bardzo dobrze. Oczywiście możecie go podłączyć do jakiegoś powerbanku i wtedy możecie słuchać muzyki dniami i nocami. Niestety aby naładować głośnik do pełna, potrzebujemy ponad 2 godzin.

Następna sprawa, to rozmawianie przez ten głośnik. Niestety nie jest tak kolorowo jak w przypadku słuchania muzyki. Odbiorca słyszy mnie dosyć średnio, a ja go jeszcze gorzej. Jeśli chcecie sobie porozmawiać przez ten głośnik to poproście osobę w słuchawce by mówiła trochę głośniej i wyraźniej, inaczej możecie mieć lekkie problemy ze zrozumieniem niektórych słów.

Hykker Funky BT

Podsumowanie

Głośnik Funky BT od Hykker’a to bardzo ciekawy wybór w kwocie 50zł. Działa bardzo długo, głośność powinna wszystkim wystarczyć, a dźwięk z tego głośnika jest jak najbardziej porządny, tym bardziej jeśli popatrzymy na jego cenę. Jeśli macie 50 zł w portfelu i szukacie czegoś “najuż” ze sklepu, to mogę Wam go śmiało polecić.

Jakie głośniki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu głośników z 6/2017.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Dream Machines Conch Dream Machines Conch Tu kupisz najtaniej!
2Blaupunkt BT01OR Blaupunkt BT01OR Tu kupisz najtaniej!
3Tracer Stream BT Urban Style Tracer Stream BT Urban Style Tu kupisz najtaniej!
4Blaupunkt BT02WH Blaupunkt BT02WH Tu kupisz najtaniej!
5Manta MA407 Manta MA407 Tu kupisz najtaniej!

Zobacz więcej: 5 Najlepszych Budżetowych Głośników Bluetooth

blog comments powered by Disqus