PODPOWIEDZI:

BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK Z BIEDRONKI ZA 49ZŁ?! Hykker Funky BT TEST

Nadchodzi lato, a więc również więcej wyjść ze znajomymi w plener. Jak już znajdziemy swoje idealne miejsce to fajnie by było posłuchać jakiejś muzyki w tle. Niestety głośniki z telefonów są najczęściej bardzo słabe, więc z pomocą przychodzą bezprzewodowe głośniki na bluetooth. Do moich rąk trafił głośnik, który już od 17.07 będzie dostępny w Biedronce pod nazwą Funky BT. Zapraszam do recenzji!

Hykker Funky BT

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Długość działania na baterii
  • cena
  • miłe wysokie tony
WADY
  • brak basów
  • chiński wygląd

Opakowanie

Zacznijmy od odpakowywania. Miłe opakowanie, minimalistyczne i praktycznie bez żadnych szczegółowych informacji o głośniku. No nic, zobaczmy co jest w środku. A w środku dostaniemy kabel USB - Micro usb, instrukcję, gwarancję oraz naklejkę. Nic szczególnego, ale nas i tak głównie interesuje sam głośnik.

Sparowanie tego sprzętu to istny banał, wystarczy go włączyć, połączyć z jakimś urządzeniem przez BT i już możemy słuchać muzyki.

Sprawdź więcej informacji o Hykker Funky BT >>>

Hykker Funky BT

Wygląd

W rękach trzymam żółty wariant głośnika, oprócz tego mamy jeszcze 4 inne kolory. Sam głośnik jest dosyć solidny i ku mojemu zaskoczeniu cięższy niż się spodziewałem. Nie powinien się rozlecieć po upadku, ale lepiej tego nie testować. Żółty kolor jest nawet ładny chociaż jest to barwa należących z wyglądu do tych “bardziej chińskich”. W skrócie - plastikowy produkt z nieładnym jaskrawo-żółtym kolorem. Nie widzę żadnych nadlewów ani defektów, jednak wykonanie pozostawia trochę do życzenia. Z tyłu mamy dostęp do 4 portów. Audio, micro USB, USB oraz wejście na kartę micro SD do 32GB.

Hykker Funky BT

Od góry mamy zaś 4 czarne przyciski. Przewijanie piosenek do tyłu i przodu, zmiana tryb oraz przycisk do pauzowania i odbierania połączeń, bo przez ten głośnik również możemy rozmawiać. Przyciski mają bardzo przyjemny klik i są bardzo dobrze spasowane z obudową. Warto wspomnieć również o chwycie, który znajduje się u góry urządzenia. Dzięki temu głośnik możemy powiesić gdziekolwiek nam się spodoba albo na przykład podpiąć go do plecaka.

Przód głośnika to nasze 2 głośniki stereo, mikrofon, dioda oraz maskownica na całej długości.

Działanie

Przechodzimy do najważniejszego - jak ten głośnik działa? Parę rzeczy usłyszymy praktycznie od razu. Wysokie tony są przyjemne, gorzej z niskimi oraz basem. Basu praktycznie nie ma. Głośnik w maksymalnej głośności jest dosyć głośny. Nie rozkręcicie imprezy na remizie, ale do spotkania ze znajomymi w pokoju w zupełności wystarczy. Głośnik jest na tyle cichy, że na zewnątrz nie powinien przeszkadzać innym, ale zarówno tak głośny, by bez problemu dostarczyć Wam przyjemną muzykę. W kwocie 49.99 zł nie ma co narzekać!

Hykker Funky BT

Jedna rzecz mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła - długość działania na baterii. Głośnik naładowany do pełni bez problemu potrafi grać prawie 8 godzin! Niby w środku jest bateria 500 mA, ale jak widać (a raczej słychać) daje radę bardzo dobrze. Oczywiście możecie go podłączyć do jakiegoś powerbanku i wtedy możecie słuchać muzyki dniami i nocami. Niestety aby naładować głośnik do pełna, potrzebujemy ponad 2 godzin.

Następna sprawa, to rozmawianie przez ten głośnik. Niestety nie jest tak kolorowo jak w przypadku słuchania muzyki. Odbiorca słyszy mnie dosyć średnio, a ja go jeszcze gorzej. Jeśli chcecie sobie porozmawiać przez ten głośnik to poproście osobę w słuchawce by mówiła trochę głośniej i wyraźniej, inaczej możecie mieć lekkie problemy ze zrozumieniem niektórych słów.

Hykker Funky BT

Podsumowanie

Głośnik Funky BT od Hykker’a to bardzo ciekawy wybór w kwocie 50zł. Działa bardzo długo, głośność powinna wszystkim wystarczyć, a dźwięk z tego głośnika jest jak najbardziej porządny, tym bardziej jeśli popatrzymy na jego cenę. Jeśli macie 50 zł w portfelu i szukacie czegoś “najuż” ze sklepu, to mogę Wam go śmiało polecić.

blog comments powered by Disqus
BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK Z BIEDRONKI ZA 49ZŁ?! Hykker Funky BT TEST