PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK Z BIEDRONKI ZA 49ZŁ?! Hykker Funky BT TEST

Nadchodzi lato, a więc również więcej wyjść ze znajomymi w plener. Jak już znajdziemy swoje idealne miejsce to fajnie by było posłuchać jakiejś muzyki w tle. Niestety głośniki z telefonów są najczęściej bardzo słabe, więc z pomocą przychodzą bezprzewodowe głośniki na bluetooth. Do moich rąk trafił głośnik, który już od 17.07 będzie dostępny w Biedronce pod nazwą Funky BT. Zapraszam do recenzji!

Hykker Funky BT

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Długość działania na baterii
  • cena
  • miłe wysokie tony
WADY
  • brak basów
  • chiński wygląd

Opakowanie

Zacznijmy od odpakowywania. Miłe opakowanie, minimalistyczne i praktycznie bez żadnych szczegółowych informacji o głośniku. No nic, zobaczmy co jest w środku. A w środku dostaniemy kabel USB - Micro usb, instrukcję, gwarancję oraz naklejkę. Nic szczególnego, ale nas i tak głównie interesuje sam głośnik.

Sparowanie tego sprzętu to istny banał, wystarczy go włączyć, połączyć z jakimś urządzeniem przez BT i już możemy słuchać muzyki.

Sprawdź więcej informacji o Hykker Funky BT >>>

Hykker Funky BT

Wygląd

W rękach trzymam żółty wariant głośnika, oprócz tego mamy jeszcze 4 inne kolory. Sam głośnik jest dosyć solidny i ku mojemu zaskoczeniu cięższy niż się spodziewałem. Nie powinien się rozlecieć po upadku, ale lepiej tego nie testować. Żółty kolor jest nawet ładny chociaż jest to barwa należących z wyglądu do tych “bardziej chińskich”. W skrócie - plastikowy produkt z nieładnym jaskrawo-żółtym kolorem. Nie widzę żadnych nadlewów ani defektów, jednak wykonanie pozostawia trochę do życzenia. Z tyłu mamy dostęp do 4 portów. Audio, micro USB, USB oraz wejście na kartę micro SD do 32GB.

Katalog urządzeń Hykker - znajdź coś dla siebie!

Hykker Funky BT

Od góry mamy zaś 4 czarne przyciski. Przewijanie piosenek do tyłu i przodu, zmiana tryb oraz przycisk do pauzowania i odbierania połączeń, bo przez ten głośnik również możemy rozmawiać. Przyciski mają bardzo przyjemny klik i są bardzo dobrze spasowane z obudową. Warto wspomnieć również o chwycie, który znajduje się u góry urządzenia. Dzięki temu głośnik możemy powiesić gdziekolwiek nam się spodoba albo na przykład podpiąć go do plecaka.

Przód głośnika to nasze 2 głośniki stereo, mikrofon, dioda oraz maskownica na całej długości.

5 Najlepszych Budżetowych Głośników Bluetooth

Działanie

Przechodzimy do najważniejszego - jak ten głośnik działa? Parę rzeczy usłyszymy praktycznie od razu. Wysokie tony są przyjemne, gorzej z niskimi oraz basem. Basu praktycznie nie ma. Głośnik w maksymalnej głośności jest dosyć głośny. Nie rozkręcicie imprezy na remizie, ale do spotkania ze znajomymi w pokoju w zupełności wystarczy. Głośnik jest na tyle cichy, że na zewnątrz nie powinien przeszkadzać innym, ale zarówno tak głośny, by bez problemu dostarczyć Wam przyjemną muzykę. W kwocie 49.99 zł nie ma co narzekać!

Hykker Funky BT

Jedna rzecz mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła - długość działania na baterii. Głośnik naładowany do pełni bez problemu potrafi grać prawie 8 godzin! Niby w środku jest bateria 500 mA, ale jak widać (a raczej słychać) daje radę bardzo dobrze. Oczywiście możecie go podłączyć do jakiegoś powerbanku i wtedy możecie słuchać muzyki dniami i nocami. Niestety aby naładować głośnik do pełna, potrzebujemy ponad 2 godzin.


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Następna sprawa, to rozmawianie przez ten głośnik. Niestety nie jest tak kolorowo jak w przypadku słuchania muzyki. Odbiorca słyszy mnie dosyć średnio, a ja go jeszcze gorzej. Jeśli chcecie sobie porozmawiać przez ten głośnik to poproście osobę w słuchawce by mówiła trochę głośniej i wyraźniej, inaczej możecie mieć lekkie problemy ze zrozumieniem niektórych słów.

Hykker Funky BT

Podsumowanie

Głośnik Funky BT od Hykker’a to bardzo ciekawy wybór w kwocie 50zł. Działa bardzo długo, głośność powinna wszystkim wystarczyć, a dźwięk z tego głośnika jest jak najbardziej porządny, tym bardziej jeśli popatrzymy na jego cenę. Jeśli macie 50 zł w portfelu i szukacie czegoś “najuż” ze sklepu, to mogę Wam go śmiało polecić.

Jakie głośniki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu głośników z 6/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które głośniki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Dream Machines Conch Dream Machines ConchBest of the best!
2Blaupunkt BT01OR Blaupunkt BT01OR Sprawdź sam
3Tracer Stream BT Urban Style Tracer Stream BT Urban Style Ten ma niezłą cenę!
4Blaupunkt BT02WH Blaupunkt BT02WH Polecany model
5Manta MA407 Manta MA407 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: 5 Najlepszych Budżetowych Głośników Bluetooth

blog comments powered by Disqus