PODPOWIEDZI:

TP-link NC450 - Obrotowa Kamera HD do Całodobowego Monitoringu

Poszukujecie może kamery do monitoringu, która oferuje tryb nocny i nagrywa obraz wysokiej jakości. Jeżeli tak, to powinniście zaznajomić się z kamerką TP-link NC450, która ma kilka bardzo przydatnych funkcji.

TP-Link NC450

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Jakość rejestrowanego obrazu
  • Obrotowa konstrukcja
  • Bezprzewodowe działanie i zdalny podgląd
  • Tryb nocny
WADY
  • W tej cenie ciężko znaleźć

Specyfikacja TP-link NC450

Warto na początku prześledzić całą specyfikację omawianej kamerki. Mimo, że sprzęt wydaje się niepozorny, ma sporo parametrów, które robią wrażenie.

Specyfikacja:

Specyfikacja TP-link NC450Specyfikacja TP-link NC450Specyfikacja TP-link NC450

TP-link NC450 - Jakość Obrazu

Niewątpliwie plusem kamerki do monitoringu TP-LINK NC450, jest jakość obrazu. Rozdzielczość kształtuje się na poziomie 720p. Dopełnia ją szklany obiektyw oraz przetwornik CMOS 1/4". Obraz jest odpowiednio ostry i szczegółowy.

Zobaczcie dokładny przekrój urządzenia:

TP-link NC450 Jakość Obrazu

TP-link NC450 - Tryb Nocny

Dużym atutem jest także tryb nocny. Diody IR zagwarantują całodobowy monitoring, któremu nic nie umknie. Kamera automatycznie przełącza się nocą w tryb monochromatyczny. Jakość obrazu podczas takiego nagrywania jest wysoka.

TP-link NC450 Tryb Nocny

TP-link NC450 - Obrotowa Konstrukcja

Koniecznie trzeba zauważyć, że konstrukcja kamerki jest bardzo przemyślana. Dzięki niej, urządzenie sprawdzi się zarówno w domu, jak i biurze. Możliwość obrotu do 360/150 stopni pozwala uzyskać zadowalający zasięg przestrzeni, która jest monitorowana.

Poradnik zakupowy - Dlaczego warto kupić kamerę IP >>>

TP-link NC450 Obrotowa Konstrukcja

TP-link NC450 - Przydatne Funkcjonalności

TP-link NC450 oferuje także inne przydatne rozwiązania. Bezprzewodowe działanie z opcją podglądu z każdego miejsca jest możliwe za pośrednictwem aplikacji tpCamera.

Poziom bezpieczeństwa znacząco podwyższa automatycznie wykrywanie ruchu i dźwięku z opcją powiadamiania push.

Kamera do monitoringu firmy TP-LINK, ma także slot na karty pamięci microSD, dzięki czemu możemy bezpośrednio na nich zapisywać nagrywany obraz.

TP-link NC450 - Podsumowanie

Nie ulega wątpliwości, że TP-link NC450 jest niezwykle nowoczesną kamerką HD do monitoringu z wieloma udogodnieniami. Jeżeli chcecie, by monitoring domu czy biura był na najwyższym poziomie, to możemy Wam śmiało polecić ten model.

blog comments powered by Disqus
TP-link NC450 - Obrotowa Kamera HD do Całodobowego Monitoringu