PODPOWIEDZI:

TP-Link LB130 - Żarówka LED ze Zmiennym Kolorem

Postęp technologiczny sprawił, że wiele z pozoru prostych urządzeń stało się "Smart". Zmiany dotykają nawet takiej kategorii jak... żarówki. Okazuje się bowiem, że można zakupić modele, w których np. możemy ustawić dowolny kolor. Taką żarówką jest TP-Link LB130, o której przeczytacie więcej w poniższym materiale.

TP-Link LB130

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Regulowanie koloru, jasności i temperatury barw
  • Niskie zużycie energii
  • Wysoka żywotność
  • Dedykowana aplikacja
  • Zdalna kontrola
WADY
  • Cena mogłaby być nieco niższa

TP-Link LB130 - Specyfikacja

Zacznijmy od podstawowych parametrów żarówki TP-Link LB130:

TP-Link LB130

TP-Link LB130 - zmiana koloru, regulacja jasności i temperatury barw

Siłą i innowacją żarówki LED TP-Link LB130, są bez wątpienia liczne opcje regulacji. Kluczową funkcją jest zmiana koloru świecenia. Niezwykle przydatne może się także okazać regulowanie poziomu jasności czy dowolne ustawianie temperatury barw. Dzięki tym opcjom dostosujemy pracę żarówki pod swoje preferencje.

TP-Link LB130 - zmiana koloru, regulacja jasności i temperatury barw

TP-Link LB130 - Zdalne zarządzanie

Omawiana żarówka działa z każdą siecią Wi-Fi. Zastanawiacie się zapewne - w jaki sposób można regulować jej parametry? Otóż, poprzez dedykowaną aplikację, która jest kompatybilna z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi. Daje to nam kontrolę właściwie z każdego miejsca.

Warto dodać, że dzięki aplikacji możemy programować żarówkę, by np. świeciła w danym przedziale czasowym lub wyłączyła się, kiedy zechcemy. Możemy także ustawić tryb dobowy.

TP-Link LB130 - Zdalne zarządzanietryb dobowy

TP-Link LB130 - Spora oszczędność

A jak to wszystko wpływa na rachunki za prąd i żywotność żarówki? Nie można znaleźć żadnych negatywów! W porównaniu do tradycyjnych modeli, TP-Link LB130 ma o około 80% mniejsze zużycie energii. Może działać przy tym nawet do 20 lat

oszczędność żarówki LED

TP-Link LB130 - Czy warto Kupić?

Jestem zdania, że TP-Link LB130 może okazać się świetnym zakupem. Mniejsze rachunki za prąd, zmienianie koloru, jasności, temperatury barw, zdalna kontrola - zalet jest sporo. Cena kształtuje się aktualnie na poziomie ok. 199 zł, jednak biorąc pod uwagę żywotność żarówki, będzie to dobra inwestycja.

blog comments powered by Disqus
TP-Link LB130 - Żarówka LED ze Zmiennym Kolorem