PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Nokia Booklet 3G

Do grona producentów komputerów osobistych postanowił dołączyć lider branży mobilnej – firma Nokia. Nokia Booklet 3G to nie netbook, a mininotebook stworzony z myślą o klientach biznesowych.

Nokia Booklet 3G

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
1 GŁOSÓW
ZALETY
  • dobra jakość wykonania
  • długi czas pracy na baterii
  • modem 3G
WADY
  • wysoka cena
  • brak gniazda LAN

Komputer Nokia Booklet 3G jest wykonany niemal całkowicie z aluminium. Metal nadał całej konstrukcji nie tylko wytrzymałości oraz sztywności , ale i niewątpliwie elegancji.

Booklet 3G

Sercem mini laptopa Nokia Booklet 3G jest procesor Intel Atom Z530 o częstotliwości 1,6GHz, który jest wspomagany przez 1GB pamięci operacyjnej. Na przechowywanie danych otrzymujemy 120GB dysk twardy. Konfiguracja wprost stworzona do pracy z aplikacjami biurowymi i przeglądania Internetu.

Pierwszą rzeczą co jednak wyróżnia urządzenie spośród większości konkurencji, to możliwość płynnego odtwarzania materiału w formacie HD. Kolejnym wyróżnikiem jest matryca o przekątnej 10,1 cala wyświetlająca obraz w wysokiej rozdzielczości 1280 na 720 pixeli. Do połączenia z Internetem oprócz nowoczesnej karty WiFi (WiFi b/g/n), do dyspozycji otrzymujemy modem 3G, którego zalety w podróży trudno przecenić.

Booklet 3G

Dzięki nawigacji GPS (A-GPS) i aplikacji Ovi Maps powinniśmy się też wszędzie odnaleźć. Złącze HDMI umożliwi nam bezproblemowe podłączenie się do nowoczesnych rzutników multimedialnych oraz odbiorników TV. Poza wyróżniającymi cechami, nie mogło zabraknąć tak typowych elementów wyposażenia, jak m.in. kamera internetowa, czytnik kart pamięci, 3 porty USB (3x USB 2.0) oraz moduł Bluetooth.

Booklet 3G

Zastosowana pojemna bateria pozwoli nam aż do 12 godzin pracy. Minilaptop pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 7.

Nokia Booklet 3G to zdecydowanie wyróżniający się produkt, stworzony z specjalnie z myślą o wymagających ludziach biznesu.

blog comments powered by Disqus