PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Samsung R580 [PREZENTACJA]

  • Dodano: 7 lat, 10 miesięcy temu
  • Ocena artykułu: (1) (0)

Elegancka, futurystyczna stylistyka to niekwestionowana wizytówka wydajnego notebooka Samsung R580, który z pewnością spełni oczekiwania wielu wymagających użytkowników.

Samsung R580

Wzmocniona obudowa notebooka Samsung R580 (JS03PL) jest w stanie wytrzymać liczne wstrząsy i stanowi ochronę dla komponentów notebooka. Z kolei do eleganckich walorów urządzenia warto zaliczyć podświetlany diodami LED panel dotykowy pozwalający na aktywację wybranej funkcji za sprawą muśnięcia palcem. Ergonomiczny kształt ułatwia pracę, a nowoczesna kolorystyka cieszy oko.

Optymalne laptopy do gier - lista polecanych modeli >>>

Samsung R580

Sercem komputera jest procesor Intel Core i5-430M taktowany zegarem 2,26 GHz, posiadający do swojej dyspozycji domyślnie zainstalowane 4GB pamięci RAM DDR3. Na matrycy o przekątnej 15,6” wyświetlanie obrazów umożliwi wydajna karta graficzna nVidia 330M posiadająca 1GB pamięci.

Samsung R580

Laptop Samsung R580 (JS03PL) posiada na swoim pokładzie dysk twardy o pojemności 500GB na interfejsie SATA, na którym pomieścimy ulubione filmy, gry czy programy. Powyższy model łączy się z Internetem przewodowo lub za pomocą karty Wifi w standardzie 802.11b/g/n. Warto również wspomnieć o czytniku kart pamięci, który poradzi sobie z nośnikami SD, SDHC oraz MMC.

Baza polecanych notebooków >>>

Samsung R580

Samsung R580 to profesjonalnie wykonany i bogato wyposażony notebook, wyróżniający się z grona komputerów mobilnych nowoczesnych, krystalicznym designem, który z pewnością przykuje oko potencjalnego klienta.

blog comments powered by Disqus
Samsung R580 [PREZENTACJA]