PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Samsung UE55C7000 - TEST Telewizora

  • Dodano: 7 lat, 9 miesięcy temu
  • Ocena artykułu: (1) (0)

Samsung UE55C7000 jeden z ciekawszych modeli odbiornika 3D koreańskiego producenta. Telewizor został wykonany w technologii ledowej, posiada ekran o przekątnej 55 cali oraz ultra-cienką matrycę HDTV o rozdzielczości 1080p oraz rozbudowany system funkcji internetowych.

Telewizor Samsung UE55C7000 mimo swojej wysokiej ceny oferuje doskonały obraz oraz wiele przydatnych funkcji. Dzięki łączności bezprzewodowej WiFi, bądź gniazdu Ethernet odbiornik umożliwia prezentacje na ekranie zawartości internetu. Można oglądać na wyświetlaczu Samsung UE55C7000 wideo z serwisu Youtube, grać w sieciowe gry, a także korzystać z aplikacji, takich jak Facebook czy Twitter. Ponadto istnieje możliwości wykonywania połączeń telefonicznych - bezpośrednio z poziomu ekranu za pośrednictwem Skype.

 Samsung UEC7000

Telewizor Samsung UE55C7000 jest wykonany bardzo starannie. Producent zadbał o każdy szczegół. Cienka obudowa z pewnością przypadnie do gustu minimalistą. Z tyłu obudowy znalazły miejsce porty i gniazda, do których można podłączyć zarówno zewnętrzny dysk twardy jak i konsolę do gry. Mnogość portów wprawi zadowoli nawet najbardziej zaawansowanych użytkowników.

Jakość obrazu 2D stoi na wysokim poziomie. Ledowe podświetlenie sprawuje się naprawdę dobrze. Głębia kolorów oraz kontrast sprawiają, że obraz wygląda bardzo realistycznie. Prezentowany model posiada funkcję przetwarzania obrazu z 2D na 3D w czasie rzeczywistym. Co prawda efekt jest nieco słaby i po jakimś czasie tracimy ochotę na oglądanie "rozmytego" filmu.

SAMSUNG UE55C7000

Oczywiście by korzystać z trójwymiarowej technologii do zestawu trzeba dokupić specjalne migawkowe okulary "Samsung 3D glasses". Problem jest w tedy kiedy przychodzi do nas grupka znajomych, a my mamy tylko jedną parę okularów. Ale jeżeli kogoś stać na zakup telewizora za 10 tysięcy złotych to pewnie nie będzie problem dokupienie kilku par okularów 3D.

blog comments powered by Disqus
Samsung UE55C7000 - TEST Telewizora