Samsung UE55C7000

OleOle
Zobacz ofertę
2048.54 ZŁ
RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
432 ZŁ
Ceneo.pl
Zobacz ofertę
5380.0000 ZŁ
Skąpiec.pl
Zobacz ofertę
252.00 ZŁ
Ocena VideoTesty.pl
1 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  WADY

   CECHY

   • ekran 55-cali
   • obraz Full-HD
   • podświetlenie LED
   • technologia 3D
   • funkcje internetowe
   • duża liczba portów i złączy

   Telewizor Samsung UE55C7000 mimo swojej wysokiej ceny oferuje doskonały obraz oraz wiele przydatnych funkcji. Dzięki łączności bezprzewodowej WiFi, bądź gniazdu Ethernet odbiornik umożliwia prezentacje na ekranie zawartości internetu. Można oglądać na wyświetlaczu Samsung UE55C7000 wideo z serwisu Youtube, grać w sieciowe gry, a także korzystać z aplikacji, takich jak Facebook czy Twitter. Ponadto istnieje możliwości wykonywania połączeń telefonicznych - bezpośrednio z poziomu ekranu za pośrednictwem Skype.

    Samsung UEC7000

   Telewizor Samsung UE55C7000 jest wykonany bardzo starannie. Producent zadbał o każdy szczegół. Cienka obudowa z pewnością przypadnie do gustu minimalistą. Z tyłu obudowy znalazły miejsce porty i gniazda, do których można podłączyć zarówno zewnętrzny dysk twardy jak i konsolę do gry. Mnogość portów wprawi zadowoli nawet najbardziej zaawansowanych użytkowników.

   Jakość obrazu 2D stoi na wysokim poziomie. Ledowe podświetlenie sprawuje się naprawdę dobrze. Głębia kolorów oraz kontrast sprawiają, że obraz wygląda bardzo realistycznie. Prezentowany model posiada funkcję przetwarzania obrazu z 2D na 3D w czasie rzeczywistym. Co prawda efekt jest nieco słaby i po jakimś czasie tracimy ochotę na oglądanie "rozmytego" filmu.

   SAMSUNG UE55C7000

   Oczywiście by korzystać z trójwymiarowej technologii do zestawu trzeba dokupić specjalne migawkowe okulary "Samsung 3D glasses". Problem jest w tedy kiedy przychodzi do nas grupka znajomych, a my mamy tylko jedną parę okularów. Ale jeżeli kogoś stać na zakup telewizora za 10 tysięcy złotych to pewnie nie będzie problem dokupienie kilku par okularów 3D.

   blog comments powered by Disqus