PODPOWIEDZI:

Logitech Surround Sound Speakers Z506

W Sierpniu 2010 roku na rynku pojawił się zestaw głośników Logitech Surround Sound Speakers Z506. Zestaw ten szybko zwrócił na siebie uwagę i nadal dobrze się sprzedaje. Oprócz komputera czy telewizora można go podłączyć do konsoli, mp4 lub DVD.

Logitech Z506 Surround Sound Speaker

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • dobra jakość dźwięku
  • przystępna cena
WADY
  • okleina subwoofera
  • brak pilota

Typ głośników to 5.1, a w skład zestawu wchodzi subwoofer o mocy 27W, głośnik centralny 16W i cztery głośniki satelitarne, każdy o mocy 8W. Moc zestawu (RMS) to 75W, a całkowita moc szczytowa wynosi 150W. Pasmo przenoszenia ma zakres od 45Hz-20kHz. Cały zestaw wygląda dość standardowo, ale jest solidnie wykonany. Cztery głośniki satelitarne mają tylne wyloty powietrza i wykonane są z dobrej jakości plastiku. Ich budowa pozwala tylko na położenie ich na blacie. Inaczej jest z głośnikiem centralnym. Może on być również zamontowany na wyświetlaczu dzięki swej ruchomej podstawie.

Logitech Surround Sound Speakers Z506

Subwoofer ma przedni wylot powietrza i słabej jakości okleinę wokół obudowy, reszta materiału z jakiego został wykonany jest zadowalająca. Cały zestaw wizualnie na pewno przypadnie większości do gustu. Przy oglądaniu filmów z opisywanym zestawem głośników, nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Jakość dźwięku jest bardzo dobra. Nie ma możliwości by tło lub oprawa dźwiękowa zakłócała nam główny przekaz. Jak na swoją klasę model Z506 nie odbiega od standardów przy słuchaniu muzyki. Mamy do czynienia z dobrej jakości dźwiękiem przestrzennym. Tak samo jest również w grach na PC czy konsolę.

Logitech Surround Sound Speakers Z506

Obecnie głośniki Logitech Surround Sound Speakers Z506 można dostać za około 250 zł na aukcjach internetowych. Jest to dobra cena, szczególnie, że większych wad zestaw nie posiada. Okleina wokół subwoofera, brak pilota czy wyjścia optycznego 5.1 to główne z nich, ale mając na uwadze bardzo dobrą jakość uzyskiwanego dźwięku czy wszechstronność w użyciu, można na te drobne wady przymknąć oko.

blog comments powered by Disqus
Logitech Surround Sound Speakers Z506