PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy Tab 7.7

Samsung Galaxy Tab 7.7 pracuje pod kontrolą Androida 3.2 z nakładką systemową TouchWiz. Wyposażony jest w 7.7" ekran Super AMOLED Plus o rozdzielczości 1280 x 800 pix. Za sprawną pracę odpowiada 1.4 GHz dwurdzeniowy procesor i 1 GB RAM-u. Dostępne będą różne wersje pojemności pamięci wewnętrznej. Co najważniejsze, umożliwia on wykonywanie połączeń głosowych. Zapraszamy do prezentacji

Samsung Galaxy Tab 7.7

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Android 3.2
  • Procesor
  • pamięć RAM
  • Bateria
WADY
  • Brak LTE
  • Cena

Samsung Galaxy Tab 7.7 jest dwurdzeniowym tabletem z systemem operacyjnym Android 3.2.

Zachowuje on kompaktowy rozmiar swojego poprzednika, mieszcząc się na poziomie około połowy rozmiaru i wagi iPad'a.

Galaxy Tab 7.7

Oryginalny Galaxy Tab był niezwykle wyczekiwany, niestety - sprawił ogromny zawód.
Głównym problemem była zainstalowana w nim wersja Androida, zaprojektowana dla telefonów komórkowych, a nie tabletów.
Większość następców Galaxy Tab wybierało 3 wersję Androida - zaprojektowaną specjalnie dla tabletów. Nowy Galaxy Tab 7.7 jest dostępny z jej najnowszą edycją - wersją 3.2.

Pomimo pewnych ograniczeń, pierwszy Galaxy Tab sprzedaje się całkiem dobrze, można więc przypuszczać, że ulepszona wersja będzie obiecująca dla osób poszukujących kompaktowego tabletu.

Polecane tablety do nauki i pracy >>>

Galaxy Tab 7.7

Wyświetlacz nowego Tab'a to 7,7" panel Super AMOLED Plus o rozdzielczości 800 x 1280 pikseli, wewnątrz natomiast mieści się dwurdzeniowy procesor 1,4 GHz.
Wewnętrzna pamięć RAM wynosi aż 1GB. Tablet posiada 16, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej flash, plus slot microSD.
Łączność 3G jest w również w standardzie, wraz z obsługą HSPA+ do transferu danych - do 21 Mbps. Wi-Fi dostępne jest w technologii a, b, g i n oraz Bluetooth 3.0 jak i również port USB.

Galaxy Tab 7.7

System operacyjny - Android 3.2, został wzbogacony o serwisy społecznościowe, narzędzia biznesowe, a nawet systemy szyfrujące.
Możliwości multimedialne są bardzo dobre, wygląda więc na to, że Galaxy Tab 7.7 będzie mocną propozycją zarówno dla przedsiębiorstw jak i użytkowników domowych.

Z tyłu znajduje się podstawowy 3 MPix aparat, z przodu natomiast, jest nieco bardziej użyteczny - 2 MPix aparat do połączeń wideo. Galaxy Tab 7.7 posiada również wbudowany odbiornik GPS, dzięki czemu można używać go jako nawigację samochodową. Jest dość lekkim i kompaktowym tabletem, mierzącym 197 x 133 x 8 mm i ważącym 335 gramów. Wewnątrz umieszczono baterię o poj. 5100 mAh, będącą sporym ulepszeniem w stosunku do oryginału.

Galaxy Tab 7.7

Cena i dostępność nie są jeszcze znane, ale HTC Flyer, tablet o podobnej specyfikacji, kosztuje 600 € lub więcej, zakładamy więc, że Galaxy Tab 7.7 może być dostępny w podobnej cenie.

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy Tab 7.7