PODPOWIEDZI:

BenQ W600+

Popularny projektor o nazwie W600+ od firmy Benq jest następcą modelu W600, który na polski rynek wszedł w drugiej połowie 2010 roku. Kierowany jest głównie do miłośników kina domowego, chcących uzyskać jak najlepszy obraz przy oglądaniu filmów czy graniu.

BenQ W600+

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • cena
  • rozdzielczość i kontrast
  • technologie dotyczące kolorów
  • niewielkie wymiary i waga
WADY
  • głośne działanie projektora

Wygląd modelu W600+ nie odbiega zbytnio od swojego starszego brata. Jest on bardzo stylowy, a obudowa wytrzymała. Kolorystyka to biel z niewielką domieszką czerni. Wymiary projektora to 306 x 93 x 216 mm, a waży on niecałe 3kg. Niewielkie gabaryty to niewątpliwy plus omawianego modelu. Standardowo mamy do czynienia z wieloma rodzajami złączy, wśród których nie zabrakło gniazda HDMI czy HDCP. Pilot posiada podświetlane przyciski.

BenQ W600+

Nominalna rozdzielczość matrycy typu DLP to 1280x720px z rozdzielczością natywną 720p i kontrastem 4000:1. W tej klasie projektorów są to bardzo dobre parametry, jedynie jasność mogłaby być wyższa, a wynosi ona 2600 ANSI lumenów.

BenQ W600+

Zastosowane technologie to m.in. BrilliantColor czy 3D Color Management, które pozwalają ustawić nam preferowane nasycenie kolorów oraz regulują dużo innych opcji dotyczących wyświetlanych barw. Podstawowy format obrazu to 16:9, a do jego jakości nie można mieć większych zastrzeżeń. Na minus należy odnotować dość głośną pracę urządzenia, szczególnie w trybie normalnym. Projektor Benq W600+ spełni oczekiwania większości użytkowników i będzie stanowił solidny element kina domowego. Kusząca jest również jego cena, która na aukcjach internetowych wynosi około 1300 złotych.
blog comments powered by Disqus