PODPOWIEDZI:

Garmin Nuvi 1300

Firma Garmin wprowadzając na rynek nawigacji samochodowych model Nuvi 1300 poszerzyła kierowcom listę solidnych nawigacji dostępnych w przystępnej cenie

GARMIN NUVI 1300

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • kieszonkowe wymiary
  • prosta obsługa
  • wiele przydatnych funkcji
WADY
  • rozdzielczość wyświetlacza

Model Nuvi 1300 posiada kieszonkowe wymiary - 12,1 x 7,6 x 1,5 cm i waży 162 g. Dzięki temu nawigacje łatwo schować i przenosić. Obudowa została wykonana z dobrej jakości materiału o srebrnym kolorze. Przy korzystaniu z modelu Nuvi 1300 do czynienia mieć będziemy z kolorowym wyświetlaczem typu TFT WQVGA o przekątnej 4,3 cala.

Garmin Nuvi 1300

Jego rozdzielczość to 480 x 272 pikseli. Wiele konkurencyjnych nawigacji oferuje większe wyświetlacze o wyższej rozdzielczości, ale w przypadku Nuvi 1300 nikt nie powinien mieć większych problemów z odczytywaniem trasy i innych informacji, szczególnie, że model ten jest bardzo prosty w obsłudze. Istnieje opcja wyboru typu klawiatury na qwerty lub ABC. Garmin Nuvi 1300 posiada mapy z 26 Państw i ma możliwość obsługi map cityXplorer. Przydatną funkcję stanowi ecoRoute. Funkcja ta pozwala obliczyć nam zużycie paliwa na danej trasie.

Garmin Nuvi 1300

Nawigacja sprawdzi się też wśród turystów. Mogą oni ściągnąć przewodniki po danym mieście, uwzględniające wszystkie atrakcje. Jest też funkcja informująca nas o fotoradarach. Zastosowana bateria litowo-jonowa pozwala na 4 godziny korzystania z nawigacji. Garmin Nuvi 1300 na aukcjach internetowych dostępny jest już za 300 zł, a w zestawie znajduje się m.in. uchwyt samochodowy z przyssawką czy podkładka na deskę rozdzielczą. Za tą cenę dostaniemy świetną, praktyczną nawigację idealną dla profesjonalnych kierowców i turystów, podróżujących po Europie.
blog comments powered by Disqus