PODPOWIEDZI:

BEKO WMB 50811F - Czy Warto Kupić?

Turecka firma sprzętu AGD BEKO cieszy się ogromną popularnością w Europie. Bardzo dobrze sprzedają się szczególnie pralki, które oferują wysoką jakość co do swej ceny. Przykładem takiej pralki jest model WMB 50811F.

BEKO WMB 50811F

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Dopieralność
  • Fajne programy dla każdego
  • Od 400 do 1000 obrotów na minutę
  • Niska cena,
WADY
  • Głośność prania

Wymiary pralki to 84x60x45 cm, a waga wynosi 62 kg. Są to standardowe parametry, zresztą jak wygląd zewnętrzny. Inżynierowie nie pokusili się o jakieś wyszukane czy innowacyjne rozwiązania i tak mamy do czynienia z białą pralką, która w prawym górnym rogu posiada panel z ustawieniami swojej pracy. Na plus należy jednak odnotować solidne wykonanie i nóżki z regulacją wysokości.

BEKO WMB 50811F

Duża zaletą pralki jest aż 16 programów, a warto dodać, że są one naprawdę przydatne. Jeśli chcemy szybko wyprać lekko zabrudzone rzeczy, najlepszą opcją będzie pranie w programie Mini 30, które zajmie jedynie pół godziny. Są też programy odpowiadające m.in. za ubrania wełniane, bawełnianie czy mające delikatny materiał. Dodatkowym atutem urządzenia jest pojemność do 5kg ubrań i maksymalne obroty na poziomie 1000 na minutę. Klasa energetyczna modelu WMB 50811F to A+. Dzięki temu pralka jest oszczędna i nie szkodzi środowisku. Klasa prania to A i dzięki niej urządzenie w pełni zadowoli nasze oczekiwania względem czyszczenia naszych ubrań. Rodzice będą dodatkowo zadowoleni możliwością zastosowania blokady przed dziećmi. Warto również wspomnieć o cichej pracy, która przy wirowaniu wynosi 72dB.

Cena pralki BEKO WMB 50811F to około 800 zł i jest to bardzo niska cena co do wysokiej jakości oraz zastosowanych technologii. Model ten powinien zadowolić każdego kto ceni szerokie możliwości prania, prostą i wygodną obsługę i dbałość o swoje ubrania.

blog comments powered by Disqus
BEKO WMB 50811F - Czy Warto Kupić?