PODPOWIEDZI:

Panasonic TX-L37E30E [TEST]

Panasonic wprowadzając w ubiegłym roku na rynek model TX-L37E30 E stworzył sporą konkurencję dla innych marek promujących swe modele jako tanie i posiadające duże matryce.

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • Jakość wykonania,
  • Obraz najwyższej jakości,
  • Funkcje multimedialne,
  • Stosunek ceny do jakości,
WADY
  • Przeciętna jakość dźwięku,

Wyglądem opisywany telewizor nie odbiega od reszty urządzeń ze swojej serii. Jest czarny i dobrze wykonany. Jego wymiary to 890 x 582 x 260 mm, a waga bez podstawy to 12.5 kg. Sama podstawa waży 2,5 kg i nie jest obrotowa. Ogólnie telewizor jest elegancki i nowoczesny, ale dla niektórych dość mała odległość podstawy od dolnej krawędzi monitora, odbiera temu modelowi wiele uroku. Z ważniejszych złączy mamy cztery HDMI (trzy z tyłu, jedno z boku) czy po jednym RCA i Mini D-Sub. Matryca ma przekątną 94 cm czyli 37 cali. Jej typ to LED LCD IPS-alpha. Za podświetlanie odpowiedzialna jest technologia edge-Led.

Panasonic-TX-L37E30-E

Obsługiwana rozdzielczość to 1900 x1080 px w Full HD, a format obrazu to 16:9. Kąty widzenia w pionie i poziomie to 178 stopni. Trzeba przyznać, że są one bardzo dobre, zresztą jak sama jakość emitowanego obrazu. Technologia tworzenia klatek obrazu w wersji Pro w połączeniu z migotającym podświetleniem 200Hz daje świetne efekty.

Dopełnieniem są bardzo szerokie możliwości multimedialne i obecność Wifi. Oglądając film czy mecz na tym telewizorze nie musimy się bać, że coś nas ominie w chwili nieuwagi czy nieobecności. Funkcja Rew Live TV pozwala nam cofnąć emitowane na żywo filmy czy programy. W modelu TX-L37E30 E jedynie dźwięk odbiega jakością od reszty. Wbudowane głośniki są standardowe, a otrzymywany dźwięk jest bardzo przeciętny.

Panasonic TX-L37E30 E

Telewizor Panasonic TX-L37E30 E można zakupić już za 2300 zł. Co prawda za tą kwotę można nabyć o parę cali większy telewizor, ale żaden z nich nie da nam tak świetnego obrazu i szerokiej gamy funkcji i multimediów.

blog comments powered by Disqus
Panasonic TX-L37E30E [TEST]