PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy S Advance [TEST]

Podczas szalejących plotek i spekulacji na temat nadchodzącego Samsunga Galaxy S III, Samsung zaprezentował nowego Samsung Galaxy S Advance... Nie należy się jednak ekscytować samą nazwą (Advance - Zaawansowany).

Samsung Galaxy S Advance i9070

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Cena
  • Parametry sprzętowe
WADY
  • Myląca nazwa
  • Brak aktualizacji do Androida 4.0

Samsung Galaxy S Advance wyłamał się z własnego, nowego nazewnictwa, dodając zarezerwowane dla najwyższych modeli - oznaczenie "S", modelowi zdecydowanie średniej klasy. Galaxy S Advance jest o jeden krok wstecz, w stosunku do istniejącego już Galaxy R, powinien więc nazywać się "Galaxy M", co się jednak nie stało...

Sprawdź aktualne rankingi smartfonów >>>

Samsung Galaxy S Advance

Jest to jednak dość proste uaktualnienie pierwowzoru - modelu Galaxy S, co być może wyjaśnia jego nazwę. Tak więc, mimo iż jest to dużo tańszy krewniak Galaxy S II i Galaxy R; Galaxy S Advance jest wciąż całkiem przyzwoitym telefonem, nadal lepszym niż większość Androidów używanych obecnie.

Posiada 4,0" wyświetlacz AMOLED o rozdz. 480 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor 1 GHz wraz z 768 MB pamięci RAM, 5-megapikselowy aparat główny oraz 1,3-megapikselowy aparat przedni. A wszystko działające w oparciu o Android'a 2.3. Pamięć wbudowana to 8 lub 16 GB, rozszerzalna dzięki kartom microSD.

Samsung Galaxy S Advance

Znajdziemy tu wszystkie typowe funkcje, włącznie z GPS'em, Wi-Fi i łącznością 3.5 G oraz autorskie dodatki do systemu Android od Samsunga. Wewnątrz znajduje się duża bateria - 1500 mAh, a telefon waży 120 gramów i mierzy 123 x 63 x 9.7 mm. Samsung Galaxy S Advance jest całkiem niezłym telefonem, obarczonym głupią nazwą, wymyśloną przez kogoś z działu marketingu.

Samsung Galaxy S Advance

(Wyobraź sobie, że jest to Samsung Galaxy M).

Zdaniem producenta, smartfon ten dostępny będzie od lutego w Rosji, a następnie w wielu pozostałych regionach świata.

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy S Advance [TEST]