PODPOWIEDZI:

Motorola MOTOSMART [TEST]

Motorola MOTOSMART jest niskobudżetowym smartfonem, przeznaczonym dla kupujących, rozpoczynających swoją przygodę z systemem Android. To niezupełnie czarne urządzenie prezentuje się całkiem nieźle. Posiada 3,5" ekran dotykowy o rozdz. 320 x 480 pikseli, i podstawowy główny 3-megapikselowy aparat fotograficzny.

Motorola MOTOSMART

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Cena
  • Jakość wykonania
WADY
  • Podstawowe parametry
  • Rozdzielczość ekranu

Wewnątrz smartfona Motorola MOTOSMART znajduje się 512 MB pamięci RAM, nie znamy jednak szybkości procesora. Wyposażono ją w bardzo małą ilość pamięci wbudowanej - 165 MB, najprawdopodobniej więc, większość klientów będzie korzystać z kart microSD. Poza odtwarzaczem multimedialnym, MOTOSMART posiada również radio FM oraz gniazdo audio 3,5 mm. System operacyjny to Android 2.3 i szczerze mówiąc,aktualizacja do Androida 4, jest mało prawdopodobna. Motorola poprawiła oprogramowanie, by MOTOSMART był łatwiejszy w użyciu, zwłaszcza pod względem zarządzania kontaktami i serwisami społecznościowymi.

Motorola MOTOSMART

Tak jak wszystkie telefony z systemem Android, model ten posiada między innymi łączność Wi-Fi, Bluetooth i 3.5 G oraz nawigację samochodową i dostęp do tysięcy aplikacji z Google Play.

MOTOSMART mierzy 116 x 64 x 11 mm i waży 115 gramów. Bateria o pojemności 1400 mAh pozwala na 6 godzin rozmów i 20 dni czasu czuwania, chociaż początkujący użytkownicy Androida, mogą być nieco zaskoczeni, jak szybko urządzenie może rozładować baterię podczas intensywnego użytkowania.

Motorola MOTOSMART

To co jednak jest w MOTOSMART najlepsze, to cena, w Wielkiej Brytanii w T-Mobile, klienci będą mogli dostać go już za niecałe 100 funtów, lub za darmo w podstawowym abonamencie 7 funtów na miesiąc.

W chwili obecnej, wspomniany segment rynku należy do Samsunga, będzie więc można zaobserwować w nim trochę konkurencyjnych działań. Zdaniem Motoroli, MOTOSMART powinien być dostępny w Europie od końca lipca.

blog comments powered by Disqus