PODPOWIEDZI:

Sony Xperia T vs LG Swift 4x HD [Porównanie]

Sony Xperia T wraz z LG Swift 4x HD to aktualnie najwyższa półka smartfonów. Tym razem jednak wynik pojedynku rozstrzygnie się między producentem procesorów Qualcomm oraz NVIDIA. Te dwie wiodące firmy wstawiły do wymienionych smartfonów odpowiednio dwu oraz czterordzeniowe jednostki. Zobaczcie który okazał się lepszy.

LG Swift 4X HD

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Lepsza wydajność Sony Xperia T
  • Ekran w Lg Swift 4x HD
  • Cena LG 4x HD
WADY
  • Cena Xperii T
  • Zdecydowanie gorsze multimedia w LG

Pierwszy test wydajności, któremu poddałem te dwa smartfony był benchamrk Quadrnat. Smartfon LG Swift 4x HD wyposażony jest w czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3 o taktowaniu 1,5 Ghz. Wynik osiągnięty przez LG jest wysoce zadawalający jednak Sony Xperia T, który posiada bardzo wydajny dwurdzeniowy procesor Qualcomm Krait MSM8260 o taktowaniu 1,5 Ghz niewiele ustąpił wspomnianemu LG.

sony xperia t

Quandrant

LG Swift 4x HD – 5070 pkt

  1. Sony Xperia T – 4812 pkt

Kolejny test był przeprowadzony przy użyciu benchmarku NenaMark 2. Tutaj bezsprzecznie wygrał Xperia T, który do dyspozycji ma chipset graficzny Adreno 225. W tyle pozostawił dwurdzeniowego GeForce`a. Zaznaczyć trzeba, że oba smartfony dysponują taka samą rozdzielczością ekranu 1280x720 pix.

Czy warto kupić taniego smartfona? >>>

sony xperia t

Nena Mark 2

Sony Xperia T - 60,1 fps

  1. LG Swift 4x HD - 48 fps 2

Korzystanie z podstawowych funkcji nie przysporzyło smartfonom większego problemu, oba telefony wykonywały polecenia błyskawicznie. Strony internetowe też nie stanowiły wyzwania przed LG i Sony, jednak odrobinę szybciej wczytywały się w Xperii T. Ostatecznie zwycięstwo przyznałem Sony Xperii T zważywszy, że za chwile otrzyma najnowszą aktualizacje do Androida 4.1 JB, więc sama wydajność jeszcze wzrośnie. LG może poszczycić się lepszym ekranem oraz zdecydowanie ceną.

Budżetowe smartfony - Poradnik zakupowy >>>

sony xperia t

blog comments powered by Disqus
Sony Xperia T vs LG Swift 4x HD [Porównanie]