PODPOWIEDZI:

Tracer Transformers [TEST]

Tracer Transformers to zestaw adresowany głównie do graczy. Zawiera klawiaturę wyposażoną w klawisze multimedialne oraz laserową mysz o DPI 3400. Całość cechuje się ciekawym wyglądem i nie najgorszym wykonaniem oraz przystępną ceną. Zapraszamy na recenzję.

Tracer Transformers

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Cena
  • Ciekawy wygląd
  • Całkiem wygodne
WADY
  • Dość głośna klawiatura
  • Mała częstotliwość próbkowania myszy

Tracer to firma znana z niedrogich akcesoriów komputerowych. Tym razem do testów otrzymaliśmy zestaw o nazwie Transformers. Składa się on z klawiatury i myszki. Całość dostępna jest w niewygórowanej cenie.

Tracer Transformers

Myszka, którą proponuje producent to model przewodowy z laserowym sensorem. Długość przewodu to około 130cm, podłączenie wtykiem USB. Rozmiarem myszkę można zakwalifikować do kategorii średniej. Natomiast jej kształt jest uniwersalny, nie posiada profilowania więc posłuży także graczom leworęcznym.

Tracer Transformers

Główne przyciski myszy pokryte są gumą, co zapewnia pewny chwyt. W kilku miejscach zastosowano błyszczący plastik. Jeśli oceniać ogólny wygląd i jakość materiałów to jest nie najgorzej. Rolka myszki jest już nieco słabszym elementem, spełnia swoją funkcję lecz porusza się mało płynnie. Także dwa boczne przyciski oraz przycisk służący do zmiany DPI nie robią wrażenia zbyt solidnych.

Tracer Transformers

Mysz posiada cztery predefiniowane ustawienia DPI 800, 1600, 2400 i 3400. Do gier wystarczająco w zupełności. Natomiast próbkowanie myszy, zmierzone przez nas programowo to jedynie około 150hz. Trochę mało jak na myszkę dla profesjonalnych graczy.

Tracer Transformers

Ślizgacze myszki również pozostawiają wiele do życzenia, są malutkie. Na dobrej podkładce nie ma problemu, jednak na innych powierzchniach mysz sobie nie radzi.

Ostatnią ciekawostką są cztery ciężarki po 4,2 grama, umieszczone w wysuwanym zasobniku. Dociążają co prawda mysz ale i tak jest dość lekka.

Tracer Transformers

Klawiatura dołączona do zestawu jest całkiem ciekawa. Małych rozmiarów, o prostym kształcie i całkiem niezłym wyglądzie. Podłączana na USB przewodem o długości 120cm.

Dodatkowo klawiatura posiada w górnej części 9 przycisków multimedialnych.

Tracer Transformers

Wyszczególnione zostały klawisze gamingowe W,S,A,D oraz kursory. Czerwone nakładki pozwalają szybko odszukać potrzebne przyciski. Plusem jest także duży enter, długi shift oraz backspace.

Tracer Transformers

Na pochwałę zasługuje dobre trzymanie się podłoża, a to dzięki antypoślizgowym gumkom w które wyposażono klawiaturę.

Tracer TransformersPodsumowanie

Komplet Tracer Transformers idealnie sprawdzi się do zastosowań domowych i biurowych po prostu jako całkiem niezła klawiatura i mysz. Graczy zadowoli tylko tych mniej wybrednych. Nie dorówna jakością i parametrami produktom takich firm jak Thermaltake, Logitech czy Gigabyte. Mimo wszystko w tej cenie propozycja warta przemyślenia.Rozpakowanie Tracer Transformers na Videotesty.pl


blog comments powered by Disqus
Tracer Transformers [TEST]