PODPOWIEDZI:

Lokosuszarka MPM MLW-01 [TEST]

Loki to fryzura znana ludzkości od tysięcy lat. Ich historia sięga czasów Starożytnego Egiptu. Są bardzo proste w wykonaniu, a zarazem dodają szyku i elegancji. Dziś już na szczęście nie trzeba nawijać włosów na patyki jak to robiły Egipcjanki. Dziś na rynku są dostępne lokosuszarki, a dziś prezentujemy produkt firmy MPM , model MLW-01

MPM MLW-01

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Cena
  • Atrakcyjny wygląd
  • Dwie nasadki, susząca i susząco-lokująca
WADY
  • Chowane ząbki nie do końca działają tak jak powinny

Lokosuszarka MPM MLW-01

Lokosuszarka firmy MPM, model MLW-01 to obowiązkowa pozycja w kosmetyczce kobiet, które marzą o szybkim i wygodnym układaniu fryzury na co dzień.

Lokosuszarka MPM MLW-01

Połączenie lokówki z suszarką przede wszystkim zaoszczędza nasz czas, ale też pieniądze: zamiast dwóch urządzeń, kupujemy oraz podłączamy do prądu tylko jedno.

Lokosuszarka MPM MLW-01

Sprawia też, że wyczarowanie na naszych głowach loków jest jeszcze prostsze i łatwiejsze. Model MLW-01 ma w zestawie, oprócz końcówki do układania włosów, standardową nasadkę skupiającą.

Bez problemu możemy końcówki demontować i zakładać jednym ruchem. Jest to zdecydowanie wielki atut tego modelu, gdyż nie wszystkie lokosuszarki mają dwa rodzaje nasadek.

Przycisk blokady akcesoriów nie pozwoli przypadkowo zsunąć się końcówkom podczas pracy urządzenia. Dwustopniowa regulacja nadmuchu ciepłego powietrza oraz nadmuch powietrza zimnego sprawiają, że ułożenie włosów jest bezproblemowe, szybkie i skuteczne.

Lokosuszarka MPM MLW-01


Nasz model wyposażony jest również w przycisk chowania ząbków szczotki. W teorii ułatwia to układanie fryzury, gdyż po nakręceniu włosów na szczotkę wystarczy przesunąć przycisk i bez odwijania wysunąć urządzenie. Funkcja ta sprawia również, że wyczyszczenie lokosuszarki jest banalnie proste – wystarczy po wystygnięciu schować ząbki szczotki i zebrać ręką pozostałe włosy.

Lokosuszarka MPM MLW-01

Oczywiście pamiętać należy, aby nie przesadzić z czasem kręcenia jednego pasma. Raczej nie powinno się przekraczać 15sekund na pasmo, gdyż może to się skończyć spaleniem włosów. Lokosuszarka wyposażona jest w uchwyt do zawieszania, dzięki czemu po użyciu można ją przechowywać w pozycji wiszącej, bez obaw że gorąca końcówka dotknie czegoś, czego nie powinna. Koszt tego modelu wacha się w zależności od sklepu, od 50 do 65zł.

Lokosuszarka MPM MLW-01


 

Podsumowanie

Na moich włosach lokosuszarka nie do końca spełnia swoją funkcję. Po jej użyciu fryzura jest dużo bardziej puszysta z lekko podkręconymi końcówkami, jednakże loków brak. Ale może po prostu moje włosy nie są podatne na kręcenie.

blog comments powered by Disqus
Lokosuszarka MPM MLW-01 [TEST]