PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy Express [PREZENTACJA]

Zdecydowanie słabszy model niż Galaxy S III, jednocześnie zbliżony do Galaxy S II Plus, Samsung Galaxy Express jest "duża-wym" i "szybka-wym" smartfonem z Androidem, należącym do zaskakująco dużej rodziny telefonów od Samsunga.

Samsung GALAXY Express

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Wyświetlacz 4,5”
  • Duża bateria
  • Cena
WADY
  • Przeciętny hardware
  • Bardzo niska rozdzielczość ~207 ppi

Najbardziej charakterystyczny jest stosunkowo duży 4,5" wyświetlacz z dość skromnej rozdzielczości 480 x 800 pikseli.

Tył mieści 5 MP aparat nagrywający w jakości 1080p HD, przód natomiast 1,3 MP. Wewnątrz znajdziemy 1.2GHz dwurdzeniowy procesor, 1GB pamięci RAM i 8GB pamięci wewnętrznej flash.

Urządzenie to obsługuje pasmo LTE oraz częstotliwości: 800, 900, 1800 i 2600 MHz, jak i również HSPA+, gdy LTE jest niedostępne. Galaxy Express posiada również NFC, Bluetooth 4.0, WiFi, GPS i GLONASS oraz wszystko, czym pochwalić się może Android 4.1, plus dodatki od Samsunga.

Samsung Galaxy Express fot1

Wewnątrz umieszczono dość dużą 2000 mAh baterię, a sam Galaxy Express mierzy 132 x 69 x 9.3mm i waży 139 gramów. Ten konkretny koreański smartfon wygląda prawie jak każdy inny Samsung na rynku, podobnie jak w przypadku ich samochodów, które wydają się być niemal identyczne.

Ogólnie rzecz biorąc, wygląda na całkiem przyzwoity smartfon ze średniej półki, jednakże biorąc pod uwagę inne modele Samsunga - jest raczej nudny i nieciekawy.

Samsung Galaxy Express fot2

Model Galaxy S II Plus aktualnie sprzedaje się za około 360 € bez abonamentu, należy więc spodziewać się Galaxy Express w cenie nieco wyższej niż 400 €, i choć Samsung nie podaje daty wprowadzenia na rynek, należy spodziewać się go w przeciągu najbliższych kilku miesięcy.

Samsung Galaxy Express, dostępny wkrótce.

Samsung Galaxy Express fot3

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy Express [PREZENTACJA]