PODPOWIEDZI:

Flashlight - latarka [TEST]

Latarka to dość przydatne narzędzie. Nie zawsze jednak wiadomo, kiedy ona będzie nam potrzebna. Jak na złość zawsze jest potrzebna w najmniej oczekiwanym momencie. Nie oznacza to, że musimy ją mieć cały czas przy sobie. Wystarczy nam telefon komórkowy.

Apple iPhone 5

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Przydatna
  • Wiele funkcji
  • Prosta w obsłudze
WADY
  • Reklamy w wersji darmowej

Telefony mają niemal wszyscy, dlatego wystarczy zainstalować prostą aplikację pozwalającą aktywować diodę LED. W moim przypadku aplikacja Flashlight w zupełności spełniła moje oczekiwania. Jest darmowa i bardzo prosta w obsłudze.

Flashlight fot2

Możemy ustawić kilka trybów w zależności od sytuacji. Jeżeli chcemy ustawić ciągłe światło, wystarczy nacisnąć wielki przycisk na środku ekranu. Do dyspozycji mamy także ustawienie migania lampy w zależności od częstotliwości. Jest to dość pomysłowy bajer, jednak lepiej z nim nie przesadzajmy bo u niektórych osób może doprowadzić do padaczki. Ostatnim trybem jest nadawanie w alfabecie morsa. Jest to naprawdę bardzo fajna funkcja w tej aplikacji, ale niestety musimy znać ten alfabet. Zostało jeszcze włączenie światła awaryjnego, które cały czas nadaje z taką samą częstotliwością. Naprawdę w niektórych sytuacja aplikacja się przydaje i warto ją mieć zainstalowaną.

Flashlight fot1

Flashlight fot3

Oprawa graficzna jest utrzymana w ciemnych kolorach i bardzo dobrze się prezentuje. Żółte podświetlenia informują nas z jakimi aktualnie elementami pracujemy. Aplikacja tego typu powinna być bardziej schludnie wykonana, ale także bardzo intuicyjna i tak jest w rzeczywistości.

Flashlight fot4

Bardzo polecam tą aplikację i daje jej najwyższą z możliwych ocen. Proste sterowanie, przydatne funkcje, jak i ładne wykonanie to silne aspekty tej aplikacji. Jest darmowa i wyświetla reklamy, jeżeli jesteśmy połączeni z internetem. Osobiście zawsze nie przepadałem za takiego typu rozwiązaniami, lecz jak jestem po za domem, bardzo rzadko dysponuje połączenie z Internetem. Tak więc praktycznie reklamy mi się nie wyświetlają. Użytkownicy Android są zmuszeni do ściągnięcia podobnej aplikacji, ponieważ autor nie stworzył oficjalnej wersji na te telefony.

blog comments powered by Disqus
Flashlight - latarka [TEST]