PODPOWIEDZI:

Zabawa w chowanego [TEST gry dla dzieci]

Zabawa w chowanego to aplikacja dostępna na platformę iOS i głównie jest kierowana do najmłodszych użytkowników. Gra pełni rolę edukacyjną i uczy małe pociechy nazwy zwierząt oraz bardzo często przy tym towarzyszą charakterystyczne odgłosy.

Apple iPhone 5

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
 • 5 różnych tematów
 • Interaktywna książka
 • Polskie napisy i dubbing
 • Uczy dzieci nazw przedmiotów i zwierząt
WADY
 • Płatna
 • Tylko dla najmłodszych

Cała aplikacja składa się z pięciu działów takich jak: zwierzęta domowe, zwierzęta na farmie, zwierzęta w lesie, owady i pojazdy. Całość powinna wystarczyć na jakieś 2 godziny. Podczas zabawy towarzyszą polsko języczne napisy jaki i dubbing. Przyjemny kobiecy głos bardzo często podpowiada, co aktualnie mamy zrobić. Jest to zrobione na takiej zasadzie, że małe dziecko bez problemu będzie wiedziało co zrobić.

Zabawa w chowanego fot1

Sterowanie jest banalne i bez przeszkód możemy oddać dziecku swój telefon. Wyjście z gry jest na tyle utrudnione, że trzeba przytrzymać przycisk dość długo aby móc wyjść. Jedynie czego można się obawiać to rzuceniem telefonem o ścianę czy podłogę.

Grafika jest niezwykle kreskówkowa i kolorowa. Na pewno przyciągnie uwagę małych odbiorców. Niestety gorzej wygląda sytuacja jeżeli chcemy zachęcić do grania starszych graczy. Jest to produkcja na tyle nudna, że naprawdę bardzo szybko się można zniechęcić.

Zabawa w chowanego fot2

Warstwa audio została bardzo dobrze wykonana. Jakość audio jak i brzmienie lektorki jest naprawdę bardzo dobre. Dzieci na pewno nie będą miały problemu ze zrozumieniem.

Zabawa w chowanego fot3

Wszystko składa się w interaktywną książkę. Dzieci poznają nazwy zwierzą i przedmiotów przy tym zawsze towarzyszą im charakterystyczne odgłosy. Aplikacja jest pozbawiona przemocy jak i innych elementów nieodpowiednich dla dzieci do 3 lat. Jedynie może zniechęcać cena, ponieważ gra jest płatna jednak jest to wydatek rzędu 3,5 złotego. Mocne aspekty to na pewno różnorodność. Pięć różnych od siebie tematów pozwala poznać zupełnie inne środowiska. Co za tym idzie znajdziemy tutaj zupełnie inne przedmioty czy zwierzęta. Taki sposób prezentacji na pewno zwróci uwagę dziecka i pozwoli mu zapamiętać nazwy zwierząt jak ich występowanie w środowisku naturalnym.

Zabawa w chowanego fot4

Zabawa w chowanego fot5

Nazwa: Zabawa w chowanego - Gra dla dzieci iOS

Cena: 0.89€ (około 3.5zł)

blog comments powered by Disqus
Zabawa w chowanego [TEST gry dla dzieci]