PODPOWIEDZI:

Mop parowy MPM MUP-02 [PREZENTACJA]

Urządzenie parowe MUP-02 od firmy MPM to jak informuje producent, urządzenie do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni za pomocą sprężonej pary. Nie wymaga używania żadnych detergentów. Dokładnie czyści podłogi, dywany, tapicerkę, fugi, szkło, ceramikę oraz inne powierzchnie. Jest niebywale lekkie i proste w użyciu. Jak się sprawdziło w praktyce? Dowiedzie się z dalszej części recenzji.

MPM MUP-02

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Bogate akcesoria
  • Idealny do łazienek
  • Dobra cena
WADY
  • Niektóre powierzchnie jedynie odświeża

Mop parowy MPM MUP-02

W skład urządzenia parowego wchodzą: zbiornik na wodę o pojemności 350ml, rurka przedłużająca o długości 67cm, końcówkę do czyszczenia podłóg wraz z nakładkami z mikrofibry, końcówkę do okien, końcówkę do fug, oraz do czyszczenia sprężoną parą.

Mop parowy MPM MUP-02

W zestawie mamy oczywiście instrukcję i pojemnik do nalewania wody.

Podobnie jak w innych urządzeniach parowych, tak i tutaj zalecane jest używanie wody destylowanej. MUP-02 posiada bardzo wiele zastosowań. Nadaje się praktycznie do każdego rodzaju powierzchni. Czyści i dezynfekuje w temperaturze nawet powyżej 100 stopni.

Mop parowy MPM MUP-02

Mop parowy MPM MUP-02

Przewód zasilający ma niecałe 5 metrów długości. Nadmiar przewodu można nawinąć na specjalne uchwyty umieszczone na rurce przedłużającej, dzięki czemu nie plącze się on nam pod nogami w trakcie pracy. Mop ma regulację mocy pary. Przezroczyste okienko zbiornika na wodę pozwala nam na bieżąco kontrolować poziom płynu w środku. Montaż poszczególnych części jest prosty i bezproblemowy. Należy jednak pamiętać że końcówki urządzenia nagrzewają się dość znacznie, dlatego przed wymianą końcówki na inną należy odczekać kilka minut aż ostygnie.

Mop parowy MPM MUP-02

Mop parowy MPM MUP-02

MUP-02 jest stworzony do czyszczenia łazienek. Rewelacyjnie radzi sobie z fugami, usuwa kamień z trudno dostępnych miejsc na przykład w kabinach prysznicowych. Nie są mu straszne kafelki, panele czy dywany, choć te ostatnie moim zdaniem raczej odświeża niż usuwa z nich zabrudzenia. Z oknami też sobie dobrze poradził. Jest stworzony dla alergików, ponieważ nie wymaga używania żadnych środków chemicznych. Koszt całego zestawu to około 250zł.

blog comments powered by Disqus
Mop parowy MPM MUP-02 [PREZENTACJA]