PODPOWIEDZI:

Headshots Alley [Prezentacja]

Headshots Alley to strzelanka na szynach na telefony komórkowe. Jest ona darmowa i waży bardzo mało. Dlatego jest to znakomity ciekawy kąsek dla graczy. Dobra zabawa gwarantowana!

Nokia Lumia 1020

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Sterowanie
  • Darmowa
  • Bardzo mała waga gry
  • Brutalność
  • Grafika
WADY
  • Trudna

W grze wcielamy się w postać przypadkowego faceta. Pod jego oknem dochodzi do przestępstwa. Porwana przez zbirów zostaje pewna kobieta i nasz dzielny wojownik, jak i dżentelmen postanawia ją uratować ze złych rąk złoczyńców. Tak więc przygotowuje się do batalii. Zabiera ze sobą broń i masę amunicji do wystrzelania.

Historia jest bardzo prosta i być może już nie porywa, tak jak kiedyś, gdy się było młodszym. Na szczęście fabuła nie jest ważna w tym wypadku, a gra jest bardziej kierowana do starszych graczy. Pomimo niskiego ograniczenia w sklepie - 7 lat - wydaje mi się, że ta granica powinna być wyżej ustawiona.

Headshots Alley fot1

Jak już wspomniałem, na początku jest to strzelanka szynowa. Kamera i postać poruszają się same, a gracz tylko strzela. Zbirów jest cała masa do zabicia. Pojawiają się oni z góry ekranu i zmierzają w naszą stronę. Nie są jednak tacy dobrzy jak nasz bohater. Muszą podejść naprawdę bardzo blisko i oddają strzał. My możemy strzelać bez względu na odległość, bo jesteśmy znakomitym strzelcem wyborowym. Mamy także do dyspozycji życia i od razu nie giniemy, nasi rywale nie mają aż tyle szczęścia.

Sterowanie składa się tylko i wyłącznie z celowania we wrogów. Jednym palcem przesuwamy po ekranie i namierzamy. Jak nadusimy palcem na ekran - oddajemy strzał. Wszystko jest jednak bardzo dobrze przystosowane. Celowanie i namierzanie jest płynne i bardzo wygodne. Grałem na telefonie z Retiną i nie odczuwałem żadnego dyskomfortu spowodowanego celowaniem.

Headshots Alley fot2

To co może irytować, to dość wysoki poziom trudności tej gry. Jest on niezwykle piekielnie trudny! Im dalej zajdziemy, tym więcej wrogów się pojawia. Czasami dochodzimy do takiego momentu, że nie jesteśmy już w stanie namierzać wrogów. Robimy to automatycznie: namierzamy, strzelamy itd., i tak ostatecznie przegrywamy. Żyć jest dość mało, jednak możemy je zdobyć za punktu.

Headshots Alley fot3

To co jest najlepsze w tej grze to przede wszystkim prostota wykonania, darmowa dobra gra do pogrania, solidne sterowanie oraz brutalność, która daje masę frajdy. Możemy odstrzeliwać głowę, ręce i nogi. Co wygląda niesamowicie fajnie dzięki rozpikselowanej grafice. Naprawdę bardzo warto dać tej grze szansę, bo jest niesamowicie wciągająca. Pomimo przegranej i tak bardzo często grałem ponownie, bo może tym razem się uda.

blog comments powered by Disqus
Headshots Alley [Prezentacja]