PODPOWIEDZI:

Genius GHP-460S [RECENZJA]

Słuchawki GHP-460S wyróżniają się niepowtarzalnym wyglądem, materiałami wysokiej jakości i dźwiękiem o niepowtarzalnej jakości. Żywa kolorystyka zainteresuje bez wątpienia wszystkie panie. Zapraszamy na recenzję tych niedrogich a bardzo wygodnych słuchawek.

Genius GHP-460S

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Wygodne
  • Żywe kolory
  • Lekkie
  • Nieźle grają
  • Cena
WADY
  • Przeciętne pasmo przenoszenia

Tym razem dane mi było przetestować słuchawki firmy Genius, dokładniej model GHP-460S. Słuchawki te dostępne są w trzech niezwykle żywych kolorach. żółtym, zielonym i różowym. Taka kolorystyka bez wątpienia zaciekawi wszystkie panie.

Genius GHP 460s

Sam design słuchawek jest także niezwykle modny, nie są masywne i nie posiadają niepotrzebnych udziwnień. Jedyna ozdobą są puzzle, widniejące na bocznej części pałąka.

Genius GHP-460S

Wręcz przeciwnie, nie odczuwamy ich na głowie nawet po kilku godzinach użytkowania. Dzieje się tak między innymi za sprawą elastycznego pałąka, który nie uciska głowy, co ciekawe w tym modelu jest on metalowy a nie jak w większości słuchawek z plastiku.

Genius GHP-460S

Pałąk na górze posiada miękką gąbkę.
Także muszle głośników są mięciutkie i dobrze dopasują się do uszu, nie uciskając. Obicie muszli zapewnia dobrą cyrkulację powietrza.
Muszle regulowane są w sposób dość nietypowy, przesuwamy je w górę i w dół po pałąku.

Genius GHP-460S

Genius GHP-460S

Genius GHP-460S

Genius GHP-460S

Słuchawki zaopatrzone są także w płaski, nieplączący kabel. Zakończony jest pozłacaną wtyczką mini-jack 3,5 mm.

Genius GHP-460S

Tak więc od strony wyglądu i wygody użytkowania słuchawki oceniam wysoko.

Jak jednak sprawdzają się do słuchania muzyki? Również jest nieźle!
Za dźwięk odpowiadają dwie 40mm jednostki, z neodymowymi magnesami.
Pasmo przenoszenia jest raczej standardowe i wynosi 20Hz-20kHz.
Natomiast czułość słuchawek to 105dBA.PodsumowanieNowe słuchawki Geniusa to całkiem ciekawa propozycja. Dzięki żywym kolorom to idealne model dla kobiet. Nadają się do słuchania muzyki w domu ale również sprawdzą się na spacerach, wycieczkach rowerowych i podczas biegania. Dźwięk płynący z tych słuchawek jest na przyzwoitym poziomie a stosunek jakości wykonania do ceny wręcz świetny. Oficjalna cena słuchawek to ok 80 zł, ale można je znaleźć w sklepach internetowych za niecałe 60 zł.

blog comments powered by Disqus