PODPOWIEDZI:

Measy BAT5000 [RECENZJA]

BAT 5000 to kolejny model power banku firmy Measy. Tym razem otrzymujemy urządzenie o rewelacyjnym stosunku jakości do ceny. Zachowując niewielkie wymiary bank energii magazynuje aż 5200 mAh. Wystarcza to do pięciokrotnego naładowania smartfona, nie ważne gdzie jesteśmy! Zapraszamy na recenzję.

Measy BAT5000 Powerbank 5200 mAh

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
 • Duża pojemność
 • Małe wymiary
 • Bogaty zestaw akcesoriów
 • Super cena!
 • Elegancki wygląd
WADY
 • Brak

W dzisiejszej recenzji zapraszam na podsumowanie testów kolejnego banku mocy firmy Measy.
Tym razem testom poddaliśmy model Measy BAT5000, posiadający dwa ogniwa litowo-jonowe firmy Samsung, o pojemności 2600mA każdy.

Łatwo więc obliczyć, że do naszej dyspozycji jest power bank o bardzo przyzwoitej pojemności 5200 mAh.

Measy BAT 5000

Naładowanie takiego urządzenia do pełna trwa od 6 do 8 godzin. Natomiast procesem dystrybucji energii zarządza inteligentny procesor, który po naładowaniu podłączonego urządzenia wyłącza power bank.

Procesor wraz z modułem zarządzającym chroni także przed nadmiernym rozładowaniem lub przeciążeniem oraz zapobiega zwarciom. Możemy być więc pewni że sam bank mocy, jak i ładowane urządzenie nie ulegną uszkodzeniu.

Measy BAT 5000

Urządzenie ładujemy poprzez port micro-USB, a specjalny kabel możemy podłączyć do wejścia USB w komputerze, lub użyć przejściówki z wtyczką sieciową. Natomiast do ładowania urządzeń zewnętrznych służy port USB, umieszczony na froncie urządzenia. Podłączamy kabel a do jego końca doczepiamy jedną z kilku końcówek.

Measy BAT 5000

Oto lista dostępnych końcówek:


 • Micro-USB
 • Mini-USB
 • Wtyczka Samsung
 • Wtyczka Apple
 • Przejściówka sieciowa


Akcesoria to bez wątpienia kolejna duża zaleta urządzenia Measy.

Measy BAT 5000

Model BAT5000 posiada także przydatną funkcję latarki. Dwukrotne naciśnięcie przycisku ładowania powoduje włączanie i wyłączanie jasno świecącej, ledowej latarki.

Measy bat5000

Ładowanie smartfonów i zwykłych telefonów nie jest problemem. Za pomocą BAT5000 urządzenie typu iPhone naładujemy do pełna prawie trzykrotnie, czas ładowania telefonu to 1-3 godzin, w zależności od pojemności baterii telefonu.

Measy BAT 5000

Każdy tablet również może posilić się energią zmagazynowaną w urządzeniu Measy. iPada jesteśmy w stanie naładować do ponad 50% mocy, a tablety o mniejszej pojemności baterii nawet do pełna. Ładowanie takie trwa do 3 godzin.

Measy BAT 5000

Na poniższym zdjęciu zobaczyć możemy całą rodzinę power banków Measy, od najmniejszego model BAT2000, następnie BAT5000 oraz największy model BAT10000, którego recenzja już niebawem na naszym portalu.

Measy BAT 5000
Podsumowanie

Measy BAT5000 jest naprawdę przydatnym gadżetem, przyda się oczywiście w terenie oraz w podróży ale także w warunkach domowych znacznie ułatwia ładowanie różnych urządzeń. Nie musimy szukać kilku ładowarek, a naładować po kolei urządzenia zmieniając dostępne końcówki. Jeśli chodzi o jakość wykonania i wygląd urządzenia to jest na bardzo wysokim poziomie. Plusem są także ogniwa Samsunga oraz podzespoły zarządzające dystrybucją mocy. Według mnie BAT5000 kosztując 90 zł, z zapasem mocy wynoszącym aż 5200 mAh jest najekonomiczniejszym wyborem na rynku. Jest w miarę tani, rzec by można wręcz "na każdą kieszeń", za to zapas mocy ma wystarczająco duży. Redakcja Videotesty.pl z tego właśnie powodu przyznaje Measy BAT5000 rekomendację portalu i najwyższą ocenę. Osobiście jako użytkownik smartfona i tabletu podpisuję się pod tą rekomendacją i gorąco polecam!


Rekomendacja

blog comments powered by Disqus
Measy BAT5000 [RECENZJA]