PODPOWIEDZI:

Aces of the Luftwaffe [Prezentacja]

Aces of the Luftwaffe to znakomita gra lotnicza w klimacie drugiej Wojny Światowej. Jest to naprawdę interesujący produkt, a do tego jest dostępny za darmo na Google Play. Oprócz tego Aces of the Luftwaffe został wydany na platformę iOS.

iPhone 5C

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Darmowa
  • Trudna
  • Grafika
  • Sterowanie
  • Dynamiczna
  • Bossowie
WADY
  • W zasadzie brak

Nastały mroczne czasy dla Wielkiej Brytanii. Państwa osi wysyłają swoje lotnictwo na Anglię. Tylko garstka dzielnych brytyjskich pilotów postanawia się przeciwstawić. Zasiąść za sterami samolotu wojennego i nie pozwolić odejść przeciwnikom. Oprócz pokonywania asów z Luftwaffe w niebie przyjdzie nam walczyć także na lądzie.

Aces of the Luftwaffe fot2

Grafika jest taka jaką lubię najbardziej - ręcznie wykonana i w stylu pixelarts. Kolory zostały bardzo dobrze dobrane, przez co gra nie jest zbyt kolorowa. Jest wręcz brudna i od razu można w niej dostrzec powagę sytuacji. W końcu jest o drugiej Wojnie Światowej i bardziej kierowana do starszego odbiorcy. Wszystkie te elementy przypominały mi Metal Sluga. Widać, że autorzy tej gry bardzo się inspirowali MS dodając jej taki charakter, a do tego dodając specyficzne poczucie humoru.

Sterowanie jest bardzo proste i maszyną kierujemy jednym palcem. Samolot automatycznie sam strzela i nie musimy się o to martwić. Jeżeli nam to bardzo przeszkadza zawsze mamy możliwość wyłączenia tej funkcji w opcjach. Bardzo dobrze, że autorzy dają nam taką możliwość. Co do samego sterowania, to jest ono niezwykle płynne i podczas grania nie czułem się niekomfortowo. Maszyna leciała dokładnie tam gdzie chciałem, a to bardzo ważne w takiej dynamicznej grze.

Aces of the Luftwaffe fot3

Aces of the Luftwaffe fot1

Wszystkie misje jak i ulepszenia samolotów sami musimy sobie odblokować. Jesteśmy rzuceni na głęboką wodę już od samego początku. Wszystko jest zablokowane i przyjdzie nam zebrać bardzo dużo medali, aby odblokować dostęp do nowych maszyn, ulepszeń czy misji. Samą walutę zdobywamy podczas rozgrywki niszcząc inne wrogie jednostki. Wylatuje ich naprawdę bardzo dużo podczas pojedynczej misji, jednak to za mało, aby móc coś z tym zrobić. Autorzy dali nam możliwość zakupu medali za prawdziwe pieniądze dzięki mikropłatnościom.

Rozgrywka jest naprawdę bardzo emocjonująca. Na nudę nie ma co narzekać. Cały czas jesteśmy ciągnięci przez wir akcji. Przeciwników jest niezliczona ilość. Musimy robić uniki, aby szybko nie paść ich łupem. Bardzo często mamy możliwość zdobycia power upów i medali. Wszystko dzieje się bardzo szybko i dynamicznie. Dzięki temu gra jest jedyna w swoim rodzaju.

Aces of the Luftwaffe fot 4

Aces of the Luftwaffe fot5

Czy warto zagrać w tą grę? Na pewno tak. Jest ona darmowa więc nie musimy w nią inwestować pieniędzy. Mikropłatności tutaj występują, ale nikt nie każe nam niczego kupować. Jest niesamowicie grywalna z intuicyjnym sterowaniem. Na koniec każdego rozdziału czeka na nas boss. Pokonanie go do najłatwiejszych nie należy i daje masę frajdy z jego pokonania. Polecam i na pewno się nie rozczarujecie.

blog comments powered by Disqus
Aces of the Luftwaffe [Prezentacja]