PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Premiera Nowych Projektorów Sony - Zobacz Laserowy Projektor 4K

Premiera Nowych Projektorów Sony - Zobacz Laserowy Projektor 4K

Sony, jak pewnie wiecie lub nie, jest również jednym z bardziej szanowanych i docenianych producentów projektorów do kina domowego. Producent ten, zaprezentował właśnie swoją ofertę tych urządzeń na najbliższy rok. Odbyła się premiera i prezentacja nowych modeli, dzięki czemu wiemy czym producent będzie nas kusił i co oferuje w zamian za niemałą sumę pieniędzy. Zapraszam na materiał.

Zostaliśmy zaproszeni do niedużego, ale bardzo prestiżowego miejsca. Salonu audio/video Nautilus, miejsca w którym na jednej półce można znaleźć wzmacniacz lub gramofon o wartości samochodu oraz spotkać ludzi, dla których tematyka audio wideo to więcej niż praca czy profesja, ale również pasja.. Tam w kameralnym gronie poznaliśmy nowe modele projektorów Sony, mieliśmy okazję je obejrzeć, a co najważniejsze zobaczyć na własne oczy obraz z nowej konstrukcji, czyli laserowego projektora 4K. Ale od początku.

Sprawdź również rankingi najlepszych projektorów >>>

Jak wiemy, to właśnie firma Sony wprowadziła na rynek pierwszy projektor z natywną matrycą 4K i było to już w 2012 roku. Oczywiście pierwszy z tych projektorów był tak drogi, że spokojnie można było za tą cenę kupić kawalerkę, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wprowadzono również bardziej przystępne cenowo modele. Przez lata ewoluowały, były dopracowywane, ale od początku oferowały najwyższą możliwą jakość w swoich kategoriach. Co mamy dziś ?

Sony VW260

Dziś Sony zaprezentowało trzy nowe modele projektorów 4K. Sony VW260, czyli podstawowy model o, jak to producent nazywa “umiarkowanej cenie”, Sony VW360 czyli model uniwersalny o większym dynamicznym kontraście oraz możliwościach dostosowywania parametrów obrazu do oglądanego materiału, jak i topowy model VW760 czyli najwyższej klasy projektor 4K wyposażony we wszystko co możliwe. Najważniejsze jest jednak to, że posiada on laserowe źródło światła. Wszystkie modele wspierają szeroka paletę barw HDR i HLG.


Gadżety pod choinkę do 100zł

Ceny tych modeli, zaczynamy od tej umiarkowanej dla Sony, 5 tyś euro za podstawową konstrukcję 4K, za model uniwersalny, czyli VW-360 musimy już zapłacić 7 tyś euro. Jeśli jednak to dla Was mało, a luksus i prestiż zjadacie na śniadanie, to jest również VW-760 za 15 tyś euro.

VW-360

Można ironizować w temacie cen, ale Sony zawsze udowadniało, że za ceną stoi jakość. Miałem okazję oglądać obraz z modelu VW 760 i rzeczywiście zrobił na mnie ogromne wrażenie. Znam też modele z wcześniejszych lat i wiem, że sprzęt tego producenta potrafi się obronić.

Projektory 4K:

 • Sony VPL-VW260
 • Sony VPL-VW360
 • Sony VPL-VW550
 • Sony VPL-VW760

Poza nowościami na przyszły rok pozostaje też część bieżących modeli, a więc:

Projektory Full HH:

 • Sony VPL-HW45
 • Sony VPL-HW65

  Jakie projektory są najlepsze?

  Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu projektorów z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które projektory warto kupić.

  Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
  1Hykker Vision 130 Hykker Vision 130Best of the best!
  2INFOCUS IN114V INFOCUS IN114V Sprawdź sam
  3BENQ W1050 BENQ W1050 Ten ma niezłą cenę!
  4EPSON EH-TW5650 EPSON EH-TW5650 Polecany model
  5OPTOMA UHD 550X OPTOMA UHD 550X Sprawdź tutaj

  Zobacz więcej propozycji: Ranking Najciekawszych Projektorów 2017 Roku

  Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
  blog comments powered by Disqus
  more
  Premiera Nowych Projektorów Sony - Zobacz Laserowy Projektor 4K