PODPOWIEDZI:

Odkurzacz pionowy lub robot sprzątający taniej na Black Friday!

Odkurzacz pionowy lub robot sprzątający taniej na Black Friday!

Szukasz odkurzacza na Black Friday? Sprawdź modele Dreame. To producent, który już parę razy pojawiał się na łamach naszej redakcji i jak dotąd nie zawiódł nas swoimi produktami. Zresztą nie tylko nas, bo w sieci roboty sprzątające oraz odkurzacze pionowe Dreame są często polecane. Modele z tego artykułu są opłacalne same z siebie, ale po dorzuceniu promocji jest jeszcze lepiej!

Zobaczyć na Black Friday odkurzacz w promocji to nic nadzwyczajnego. Ta kategoria cieszy się ogromną popularnością, a producenci prześcigają się w wymyślaniu nowoczesnych rozwiązań, które pomogą ci wysprzątać dom. Jeżeli więc chcesz kupić odkurzacz automatyczny taniej (lub też manualny sprzęt), w tym artykule znajdziesz przecenione modele jednego z częściej polecanych producentów na rynku.

Zakup odkurzacza w Black Friday - Czy warto?

Zakup odkurzacza w Black Friday niekoniecznie musi być najlepszym rozwiązaniem. W Polsce z promocjami jak jest, każdy widzi. Natomiast trzeba podkreślić to, że sklepy mają dużo więcej akcji obniżkowych w okolicach ostatniego piątku miesiąca. Przez to jest większa szansa na to, że uda ci się upolować nowy odkurzacz w niższej cenie.

Dreame M12 czyści powierzchnie

Jeżeli o modele Dreame chodzi, to jednak trochę poczekasz, to będziesz mieć szansę na zakup Dreame M12. To nadchodzący w grudniu odkurzacz pionowy z wyższej półki. Nie tylko zasysa brud, ale również aktywnie mopuje podłogę. Poza automatycznym dozowaniem wody do poziomu zabrudzenia podłóg generuje również komunikaty głosowe i ma funkcję samooczyszczenia, gwarantującą większą higienę sprzętu! W dodatku może też funkcjonować jako odkurzacz ręczny.

Koniecznie sprawdź: Dreame Bot L10s Ultra - Ostateczny robot sprzątający?

Idealny do czyszczenia na mokro? Dreame W10 taniej

Wypasiony i niedrogi. Dreame Bot W10 to model robota odkurzająco-mopującego, który został wyposażony przez producenta w specjalną stację. Po powrocie do niej nie tylko sie naładuje, ale także napełni się wodą.

Dreame Bot W10 oferta w RTV Euro AGD

Również automatycznie wykryje, że nakładki mopujące są brudne, wracając do stacji, aby wyczyścić mopa. O higienę froty zadba także system automatycznego osuszania ciepłym powietrzem nakładek. To krok bliżej do faktycznie automatycznego sprzątania podłóg w domu.

Dreame Bot W10 z LIDAR-em

Warto dodać, że samo mopowanie jest nie byle jakie w tym modelu. Dreame Bot W10 wyposażono w dwie obrotowe nakładki o sile nacisku do 10 Niutonów. Obracają się do 180 razy na minutę, żeby w pełni wypolerować podłogę, po której przejeżdża robot. Co do zasysania brudów, tutaj nie powinno być problemów nawet na dywanach. W końcu Dreame Bot W10 zasysa kurze z siłą nawet 4000 Paskali.

Grafika producenta do Dreame Bot W10

Robot nawiguje po domu za sprawą wieżyczki LiDAR. To bardzo precyzyjne rozwiązanie, które sprawi, że dosłownie w chwilę precyzyjnie zmapuje twoje mieszkanie. Wyślesz go w dowolne miejsce przy pomocy aplikacji lub głosowo dzięki wsparciu Amazon Alexa. Jeżeli interesuje cię ten model, to dobrze się składa, bo teraz kupisz go taniej, za 2899 zł w RTV Euro AGD.

Dreame D10 Plus - Cichy, niedrogi, ze stacją czyszczącą

Jeszcze taniej kupisz Dreame D10 Plus. To model, który co prawda nie ma funkcji automatycznego mycia, ale poza tym prezentuje bardzo solidny sposób na automatyzację codziennego sprzątania. Przede wszystkim ma stację bazową, która zassie w zaledwie 10 sekund brudy ze zbiornika na kurz do 2,5-litrowego worka. Dzięki niemu zapomnisz nawet na półtora miesiąca o tym, że odkurzacz w ogóle istnieje.

Dreame D10 Plus oferta w Media Expert

Poza tym Dreame D10 Plus również odkurza z siłą nawet 4000 Paskali, a także mopuje. Ma mop pozwalający mu doczyścić mniej lub bardziej skomplikowane plamy. Dodatkowo jego szczotka obrotowa ma specjalną konstrukcję, w kształcie litery V. To powinno szczególnie zainteresować osoby mieszkające ze zwierzakami, bo dzięki temu włosy i sierść nie zaplączą się w robocie.

Dreame D10 Plus w stacji

Z innych zalet Dreame D10 Plus ma wieżyczkę LiDAR, która pozwoli mu precyzyjnie zmapować mieszkanie i odnaleźć się w pokojach, a także funkcję wymijania mebli oraz innych typowych przeszkód. Całością bez problemu możesz sterować przy pomocy aplikacji lub asystenta głosowego. Robota kupisz teraz taniej o jedną ratę z dwudziestu, czyli około 80 złotych, w Media Expert.

LIDAR w Dreame D10 Plus

Promocja na Dreame T30 Neo, mocny odkurzacz pionowy

Szukasz bardzo mocnego odkurzacza pionowego? Dreame T30 Neo może być dla ciebie. Ten model wyposażono w silnik Dreame space Motor 5.0, który utrzyma stałą siłę ssącą w trakcie pracy, sięgając nawet 190 AW! To spokojnie wystarczy zarówno do odkurzenia podłóg, jak i do zasysania brudów z dywanów lub wykładzin. Sięgnie dogłębnie i zbiera pod tym kątem świetne opinie w sieci.

Dreame T30 Neo oferta w Media Expert

Ma przy tym trzy tryby pracy, a najniższy, to znaczy Eco, zagwarantuje ci nawet do 90 minut odkurzania na jednym naładowaniu! Co ważne, odkurzacz ma wymienialny akumulator, zawsze można dokupić drugi.

Wydajność odkurzacza Dreame T30 Neo

No i podczas pracy nie powinien mieć problemu z plączącymi się włosami ze względu na specjalną konstrukcję szczotki. Wszystkim możesz sterować z poziomu minimalistycznego wyświetlacza, wskazującego procentowy stan naładowania baterii.

Co jeszcze warto wiedzieć o tym sprzęcie? W zestawie jest między innymi mini szczotka z napędem silnikowym, w sam raz do czyszczenia materaców, a producent chwali się pojemnym, bo 600-mililitrowym zbiornikiem oraz świetną filtracją.

Czas pracy Dreame T30 Neo

Wraz ze szczelną konstrukcją żaden kurz nie przedostanie się do powietrza podczas pracy, a to istotne, zwłaszcza jeżeli masz w domu alergików. Dreame T30 Neo na Black Friday kupisz w Media Expert za około 1218 złotych po przecenie!

Zobacz też: Odkurzacze pionowe - Polecane odkurzacze stojące

Dreame T20 Pro - Dużo akcesoriów taniej

Jeden z częściej polecanych budżetowych odkurzaczy pionowych. Dreame T20 Pro wyróżnia przede wszystkim sensowna moc, a także ilość akcesoriów i obecność aż dwóch akumulatorów w zestawie. Dzięki temu poodkurzasz na jednym naładowaniu nawet do 140 minut w trybie najniższej mocy!

Dreame T20 Pro oferta w Media Expert

Dreame T20 Pro wyposażono w silnik Space 4.0 generujący nawet do 150 AW. To wystarczająco dużo nawet do wyciągnięcia naniesionego przez zwierzaka lub dzieciaki piachu na dywan. Swoją drogą dedykowana elektroszczotka jest inteligentna.

Regulacja siły ssania w Dreame T20 Pro

Rozpozna rodzaj powierzchni i zwiększy moc po to, aby lepiej doczyścić na przykład wspomniany dywan lub wykładzinę. No i ma się w nią wplątywać mniej włosów, dzięki specjalnej budowie wałka.

Dreame T20 Pro mopuje i odkurza

Co do dodatkowych końcówek to jest ich sporo. Od szczotki szczelinowej, przez rozciągliwą rurę, po mop ze zbiornikiem na wodę. Cokolwiek zechcesz wyczyścić i gdziekolwiek nie będziesz chcieć sięgnąć, Dreame T20 Pro ci w tym pomoże. Warto się nim zainteresować, zwłaszcza ze zniżką ratalną w Media Expert. Zbija cenę do około 1278 złotych!

Aktywne mycie w świetnej cenie, czyli promocja na Dreame H12

To bardzo ciekawy odkurzacz pionowy. Dreame H12 to model niższy w stosunku do wspomnianego M12, ale również łączy odkurzanie z aktywnym myciem. Wyposażono go w system zasysający suche oraz mokre brudy, a także na bieżąco nawilżany wałek czyszczący. Odkurzacz zbiera zużytą wodę do dedykowanego zbiornika. Przy tym specjalna budowa wałka pozwoli ci sprzątać na mokro nawet przy krawędziach.

Dreame H12 oferta w Morele.net

Moim zdaniem największą ciekawostką jest przy tym system automatycznie rozpoznający różnego rodzaju brudy i optymalizujący moc oraz wydajność sprzątania. Nie trzeba kombinować z różnymi trybami, odkurzacz sam będzie wiedział, kiedy powinien pracować wydajniej. Dodatkowo głosowo powiadamia o ważnych rzeczach, pokroju konieczności napełnienia zbiornika z wodą.

Dreame H12 z boku

Producent gwarantuje przy tym nawet ponad pół godziny pracy na jednym naładowaniu. Zwróć uwagę na to, że podczas odkurzania Dreame H12, dzięki budowie głowicy, czyści się sam, a po sprzątaniu wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby włączyć tryb dogłębnego czyszczenia. To bardzo higieniczny sprzęt. Na Black Friday możesz go mieć za zaledwie 1859 złotych w Morele.net.

Materiał powstał w ramach płatnej współpracy z Dreame.

blog comments powered by Disqus
Odkurzacz pionowy lub robot sprzątający taniej na Black Friday!