PODPOWIEDZI:

Upominkowe Karty Google Play – Co to takiego?

Upominkowe Karty Google Play – Co to takiego?

W sklepie Google Play znajduje się niezwykle dużo gier, programów, filmów, muzyki oraz innych przedmiotów. Większość z nich jest darmowa, jednak przytrafiają się płatne pozycje. Pokażemy jak przy braku karty kredytowej, dokonywać zakupów online.

Pierwszym krokiem będzie zakup karty upominkowej. Znaleźć je możemy w salonach z prasą, sklepach 1 minute i wielu innych miejscach. Karty mają różną wartość i spotkać można kwoty doładowujące: 50, 75 i 150 złotych. Sposób ich doładowania, jest bardzo podobny, do zasilania telefonu na kartę. Musimy zdrapać odpowiednie pole, tam kryje się specjalny kod, który należy aktywować online.

Doładuj swoje konto w Google Play!

Mamy dwie możliwości na doładowanie konta. Możemy zrobić to zarówno na komputerze jak i na telefonie. Niezależnie od wybranego urządzenia, logujemy się na nasze konto w sklepie Google Play. Przechodzimy do funkcji Zrealizuj kod. Tutaj wpisujemy ciąg znaków ze zdrapki i zatwierdzamy. Naszym oczom powinna pojawić się informacja, że nasze konto otrzymało zastrzyk gotówki. Teraz nie pozostaje nic innego jak życzyć udanych zakupów :)

Karty możemy oferować naszym bliskim jako prezent. Wystarczy tylko wybranej osobie, podać ciąg znaków znajdujący się pod zdrapką. Proces aktywacji wygląda tak samo, jak został opisany powyżej. Uwagę należy zwrócić tylko na podejrzanie tanie karty. Radzę podejść do takiego zakupu z chłodną głową, aby nie paść łupem przestępcy. W ten o to sposób udało nam się zasilić konto Google Play! Nie potrzebujemy już karty kredytowej do zakupów.

Regulamin znajduje się tutaj: https://play.google.com/intl/pl_pl/about/card-terms.html

Jak Pobierać Pliki APK z Google Play

blog comments powered by Disqus
Upominkowe Karty Google Play – Co to takiego?