PODPOWIEDZI:

Jak Przywrócić Utracone Dane Z Telefonu Androidem

Szybki spis treści:
Jak Przywrócić Utracone Dane Z Telefonu Androidem

Kiedy przez przypadek usuniemy jakieś ważne dane, najważniejsze jest zachować spokój. Wiem, że nie jest to łatwe. Szczególnie jak utracimy coś naprawdę istotnego z naszego telefonu. W tym artykule przedstawię, krok po kroku cały proces odzyskiwania.

Krok 1

Musimy sobie zdać sprawę, że w niektórych przypadkach nie uda nam się przywrócić danych. Program nie będzie chciał odzyskać zdjęć, filmów czy innych danych. Nawet po całym procesie, określone pliki mogą być uszkodzone. Warto się przed tym zabezpieczyć i trzymać kopię ważnych rzeczy w wielu miejscach. Może to być np. chmura, dysk twardy komputera czy inny telefon.

Jak Przywrócić Usunięte Dane Z Dysków Twardych/Kart Pamięci/Pendriva

Krok 2

Będziemy musieli pobrać program Coolmuster Android SMS+Contacts Recovery. Jest wersja darmowa, jednak posiada kilka znaczących ograniczeń. Kiedy zamierzamy przywrócić filmy, zdjęcia czy dokumenty, warto jest się zastanowić nad pełną wersją. Więcej informacji, można znaleźć na stronie producenta. Po instalacji programu, uruchamiamy go i podpinamy urządzenie do komputera. Należy się upewnić, czy w opcjach telefonu mamy włączoną opcję USB debugging.

Krok 3

Po tych prostych czynnościach. Wybieramy interesujący nas format pliku. W tym przypadku, naciskamy na wybrane rozszerzenie, po lewej stronie aplikacji. Naszym oczom powinna pojawić się lista plików, możliwych do przywrócenia. Teraz nie pozostaje nic innego, jak wybrać odpowiednie dane i nacisnąć przycisk Recorver. Po całym procesie warto sprawdzić poprawność plików.

6 Najlepszych Darmowych Gier Na Androida

blog comments powered by Disqus
Jak Przywrócić Utracone Dane Z Telefonu Androidem