PODPOWIEDZI:

Tablet Tracer OVO 2.0 – dwa rdzenie w odlotowej cenie

Tablet Tracer OVO 2.0 – dwa rdzenie w odlotowej cenie

Tracer, producent akcesoriów i urządzeń peryferyjnych dla komputerów oraz urządzeń mobilnych, ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu do sprzedaży nowego tabletu Tracer OVO 2.0.

Model ten to przede wszystkim wydajny, dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066, pracujący z częstotliwością 1,6 GHz, który wspomagany jest przez czterordzeniowy układ graficzny Mali 400 oraz 1 GB szybkiej pamięci DDR3. Niewątpliwym plusem najnowszego tabletu Tracera jest również rewelacyjny, 7-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 1280x768 pikseli (proporcje 16:10). Konfiguracja taka to gwarancja doskonałej wydajności oraz wysokiego komfortu użytkowania. Jeśli do tego dodamy informację o niezwykle atrakcyjnej cenie, Tracer OVO 2.0 dostępny jest w sprzedaży za mniej niż 500 złotych brutto, to możemy śmiało napisać, że jest to jeden z najpewniejszych pretendentów do tytułu tegorocznego hitu handlowego okresu przedświątecznego!

Tracer OVO 2.0 do dyspozycji użytkowników oddaje także dwie wbudowane kamerki – frontową oraz tylną, które wykorzystują matryce o rozdzielczościach wynoszących odpowiednio 1,3 oraz 2,0 megapiksele. Ponadto tablet wyposażony jest w 8 GB pamięci, czytnik kart micro SD oraz złącza USB (obsługa zewnętrznych modemów 3G), słuchawkowe i HDMI. Jako źródło zasilania Tracer OVO 2.0 służy bateria litowo-jonowa o pojemności 3700 mAh, która zapewnia do 6 godzin odtwarzania filmów lub 8 godzin słuchania muzyki oraz korzystania z internetu.

2

Tracer OVO 2.0 objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 499 zł brutto.

Ponadto przed końcem bieżącego roku do sprzedaży trafią kolejne nowe modele tabletów firma Tracer, m.in. dwurdzeniowy NEO 9.7 IPS 2.0 wyposażony w 16 GB pamięci oraz nowy tablet Tacera, wyposażony w zintegrowany modem 3G.

blog comments powered by Disqus
Tablet Tracer OVO 2.0 – dwa rdzenie w odlotowej cenie