PODPOWIEDZI:

Samsung GALAXY Note 3 już u ponad 10 milionów osób

Samsung GALAXY Note 3 już u ponad 10 milionów osób

Firma Samsung znów ma powody do zadowolenia. Tablet tej firmy - Samsung GALAXY Note 3 - przekroczył liczbę 10 milionów sprzedanych egzemplarzy w zaledwie dwa miesiące od swojej światowej premiery. To bardzo podobny wynik sprzedażowy do telefonu Samsung GALAXY S4.

Premiera tabletu Samsung GALAXY Note 3 była bardzo głośna. Miała miejsce 25 września 2013 i odbyła się równocześnie w 58 krajach. Już w końcówce listopada została przekroczona liczba 10 milionów sprzedanych egzemplarzy. Oznacza to, że najnowszy tablet Samsunga sprzedaje się dwukrotnie szybciej niż jego wyjątkowo popularny poprzednik GALAXY Note 2 i ponad czterokrotnie szybciej niż pierwszy przedstawiciel tej rodziny, czyli tablet Samsung GALAXY Note.

Omawiany tablet na pewno jest urządzeniem bardzo wydajnym, posiadającym wiele funkcji, które ułatwiają codzienne życie. Właśnie połączenie tych dwóch cech mogło spowodować tak dużą popularność tabletu. Dochodzi również do tego ekran Full HD Super AMOLED o wielkości 5,7 cala czy bardzo popularny system Android.

Samsung GALAXY Note 3

Samsung GALAXY Note 3 szczególnie popularny jest na rynku chińskim. Tamtejsi użytkownicy zwracają dużą uwagę na przydatność rysika S Pen oraz funkcję rozpoznawania pisma ręcznego.

Warto też zaznaczyć, że tablet mimo swojego dużego ekranu czy zastosowaniu wielu zaawansowanych technologii, jest urządzeniem lekkim i smukłym (8,3 mm, 168 g). Jest również bateria o przedłużonej żywotności (3200mAh). Tablet nadaje się też do robienia zdjęć, dzięki swojemu aparatowi fotograficznemu o matrycy 13-megapikseli z lampą LED.

blog comments powered by Disqus
Samsung GALAXY Note 3 już u ponad 10 milionów osób