PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Kosiarki spalinowe z napędem |TOP 7|

Aplikacje, Które Zachęcą Nasze Dziecko Do Nauki

  • Dodano: 4 lata, 8 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Aplikacje, Które Zachęcą Nasze Dziecko Do Nauki

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny. Większość dzieci nie jest z tego faktu zbyt zadowolona, ale istnieją aplikacje na urządzenia mobilne, które mogą zachęcić je do nauki. W poniższym materiale znajdziecie kilka wraz z urządzenia, które się do nauki przydadzą.

Najlepszą zachętą do nauki jest połączenie jej z zabawą. Wbrew pozorom, można łatwo to osiągnąć. Najmłodsze dzieci chętnie korzystają z kolorowych i interaktywnych aplikacji. Warto tu wymienić takie propozycje jak Shape Monster (Android) i Association Puzzles (iOS), które zapewniają dziecku zabawę, a przy okazji uczą rozpoznawać kształty. Prosta w obsłudze i równie przydatna jest aplikacja 123 Szukasz Ty!, która ćwiczy spostrzegawczość.

Jeżeli uważacie, że smartfon czy tablet w rękach Waszego dziecka to zły pomysł, zawsze możecie wyposażyć się w telewizyjne przystawki, obsługiwane przez system operacyjny Android, który daje dostęp do Sklepu Play i co za tym idzie, do wielu ciekawych aplikacji. Znów mamy tu dwie fajne propozycje. Gra od firmy Hedgehog Academy nauczy dziecko logicznego myślenia, a gra Ćwiczenie mowy rozwinie jego umiejętności lingwistyczne oraz wyobraźnię.

Measy_TP801_B4A_Dzieci

Jeżeli chodzi o wydajne podstawki zewnętrzne do Smart TV, to z ich produkcji znana jest firma Measy. Jeden z czołowych produktów - Measy B4A - posiada czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 2 GHz, ośmiordzeniowy procesor graficzny Mali 450 MP o częstotliwości 600 MHz i 2 GB pamięci RAM. Jest tu również 8 GB pamięci flash.

Measy TP801 - Ciekawe Połączenie Klawiatury Z Touchpadem

Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest zakup do przystawki odpowiedniego kontrolera, by dziecko w komfortowy sposób mogło korzystać z aplikacji. Takim kontrolerem jest np. Measy TP801.

ART AB-101

Dzieci w wieku szkolnym są w obecnych czasach mocno zaprzyjaźnione z nowymi technologiami oraz urządzeniami elektronicznymi. Warto poszukać dla nich aplikacji, które będą alternatywą do szkolnych podręczników i w prosty sposób wytłumaczą zawiłe szkolne wiadomości. Taką aplikacją jest np. Szybka matma, która wyjaśni dziecku wiele matematycznych zagadnień. Program Układ okresowy przybliży natomiast chemię oraz właściwości pierwiastków. Do nauki języka angielskiego świetnie nadaje się aplikacja Czasowniki nieregularne.

Licealiści, maturzyści oraz studenci powinni wyposażyć się w funkcjonalny tablet, który da dostęp do przydatnych programów oraz pakietów biurowych. Najlepiej będzie dokupić do tabletu komfortową, doczepianą klawiaturę w postaci stylowego etui. Takie uniwersalne połączenie klawiatury z etui to np. ART AB-101. Cena tego produktu to zaledwie 30 zł, a znacząco rozszerza zastosowanie tabletu.

blog comments powered by Disqus
Aplikacje, Które Zachęcą Nasze Dziecko Do Nauki
Autor: Łukasz