PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki telefon do 2500 złotych?

Generacja Xperia Z3 Atakuje! Sprawdź Co Sony Szykuje Na Targi IFA 2014

Generacja Xperia Z3 Atakuje! Sprawdź Co Sony Szykuje Na Targi IFA 2014

Firma Sony właśnie wytoczyła ciężkie działa i poinformowała nas o swoich najnowszych produktach. Główne z nich to urządzenia mobilne, czyli smartfony Xperia Z3 i Xperia Z3 Compact, tablet Xperia Z3 Tablet Compact oraz zegarek SmartWatch 3. Chcecie zobaczyć o nich krótkie wideo? Zapraszamy do poniższego Newsa!

Sony zamierza mocno powalczyć na zbliżających się targach IFA 2014 w Berlinie. Głównymi produktami będą tu urządzenia mobilne, a konkretniej smartfony Xperia Z3 i Xperia Z3 Compact, tablet Xperia Z3 Tablet Compact oraz inteligentny zegarek SmartWatch 3.

Targi IFA 2014 Zbliżają Się Wielkimi Krokami

Już wiemy o powyższych produktach bardzo dużo. Tym razem nie będziemy się jednak zbytnio rozpisywać, a pokażemy Wam najnowsze filmiki dotyczące nowych flagowców Sony. Do dzieła!

Sony Xperia Z3

Sony Xperia Z3 Compact

Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Sony SmartWatch 3

Do tego, co zostało już wymienione i pokazane na powyższych filmikach, można dodać, że w najnowszych smartfonach jest funkcja PS4 Remote Play umożliwiającą uruchamianie na smartfonie gier przeznaczonych na konsolę PS4.

Jeżeli chodzi o inteligentny zegarek, to jego dopełnieniem może być z kolei opaska SmartBand Talk, która pozwala rozmawiać przez telefon z wolnymi rękami. Jest wyposażona w wypukły, stale włączony ekran z „papieru elektronicznego”. Reaguje też na polecenia głosowe.

Jeśli chcecie zawsze być na bieżąco z nowinkami technologicznymi i śledzić najważniejsze nowości z targów IFA 2014, to regularnie odwiedzajcie nasz portal!

blog comments powered by Disqus
Generacja Xperia Z3 Atakuje! Sprawdź Co Sony Szykuje Na Targi IFA 2014