PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Sony Xperia 10 - Za wysokie progi na wysokie ceny

Generacja Xperia Z3 Atakuje! Sprawdź Co Sony Szykuje Na Targi IFA 2014

  • Dodano: 4 lata, 8 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Generacja Xperia Z3 Atakuje! Sprawdź Co Sony Szykuje Na Targi IFA 2014

Firma Sony właśnie wytoczyła ciężkie działa i poinformowała nas o swoich najnowszych produktach. Główne z nich to urządzenia mobilne, czyli smartfony Xperia Z3 i Xperia Z3 Compact, tablet Xperia Z3 Tablet Compact oraz zegarek SmartWatch 3. Chcecie zobaczyć o nich krótkie wideo? Zapraszamy do poniższego Newsa!

Sony zamierza mocno powalczyć na zbliżających się targach IFA 2014 w Berlinie. Głównymi produktami będą tu urządzenia mobilne, a konkretniej smartfony Xperia Z3 i Xperia Z3 Compact, tablet Xperia Z3 Tablet Compact oraz inteligentny zegarek SmartWatch 3.

Targi IFA 2014 Zbliżają Się Wielkimi Krokami

Już wiemy o powyższych produktach bardzo dużo. Tym razem nie będziemy się jednak zbytnio rozpisywać, a pokażemy Wam najnowsze filmiki dotyczące nowych flagowców Sony. Do dzieła!

Sony Xperia Z3

Sony Xperia Z3 Compact

Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Sony SmartWatch 3

Do tego, co zostało już wymienione i pokazane na powyższych filmikach, można dodać, że w najnowszych smartfonach jest funkcja PS4 Remote Play umożliwiającą uruchamianie na smartfonie gier przeznaczonych na konsolę PS4.

Jeżeli chodzi o inteligentny zegarek, to jego dopełnieniem może być z kolei opaska SmartBand Talk, która pozwala rozmawiać przez telefon z wolnymi rękami. Jest wyposażona w wypukły, stale włączony ekran z „papieru elektronicznego”. Reaguje też na polecenia głosowe.

Jeśli chcecie zawsze być na bieżąco z nowinkami technologicznymi i śledzić najważniejsze nowości z targów IFA 2014, to regularnie odwiedzajcie nasz portal!

blog comments powered by Disqus
Generacja Xperia Z3 Atakuje! Sprawdź Co Sony Szykuje Na Targi IFA 2014
Autor: Łukasz