PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Smartfonów bezramkowych do 2000 zł

Pierwsze Zdjęcie Samsunga Galaxy S8!

Pierwsze Zdjęcie Samsunga Galaxy S8!

Nowa galaktyka od Samsunga nadchodzi wielkimi krokami i z dnia na dzień wiemy o niej coraz to więcej informacji. Na chwilę obecną możemy śmiało podzielić się z Wami interesującym zdjęciem ukazującym w pełnej okazałości Samsunga Galaxy S8! Jesteście ciekawi jak będzie wyglądał kolejny flagowy okręt Koreańczyków?

Smartfon z rodziny Galaxy S7 cieszy się ciągłą popularnością, ale wielu zdaje sobie sprawę z tego, iż niebawem powinien ukazać się jego następca z "ósemką" w nazwie. Czym będzie Samsung Galaxy S8? Pewne jest to, że będzie to całkowicie różniące się od poprzednika urządzenie. Całkowicie inny wygląd brył smarfonu, brak niektórych rozwiązań znanych z poprzednich modeli czy przebudowana całkowicie nakładka systemowa...

samsung galaxy s8

Nie wiesz jaki smartfon wybrać? Ten ranking będzie dla Ciebie pomocny!

Są to zarówno niewiadome, jak i elementy charakteryzujące pewne zmiany jakie nastąpią w nowym flagowcu Koreańczyków. Niemalże pewną rzeczą jest zniknięcie znanego wszystkim przycisku "home", który był charakterystycznym elementem od niepamiętnych już czasów. W jego miejsce pojawi się logo producenta. Próżno szukać będzie również przycisków dotykowych odpowiadających za nawigację po systemie urządzenia. Nie wierzycie? Sami spójrzcie!

Samsung Galaxy S8 real photo

Zdjęcie to pochodzi od niepotwierdzonego źródła, zatem nikt nie jest pewny czy rzeczywiście S8 będzie tak się prezentowało. Pomimo tego faktu, smartfon prezentuje się nader realistycznie i zarazem elegancko! Ekran jest przeogromny, zaokrąglony i pokrywa większość frontu urządzenia, co cieszy. Co może zastanawiać i wprawić w małe zakłopotanie to brak skanera tęczówki. 

samsung galaxy s8 #3

Zastanawiasz się nad zakupem taniej galaktyki? Spójrz na ten model!

Wspomniany skaner pojawił się w Galaxy Note 7 i wg niektórych źródeł, miał on znaleźć swoje miejsce także w Samsungu Galaxy S8! Czyżby dowodziło tego, że mamy okazję przyglądać się tzw. "fake-owi"? Cóż, nie skreślajmy tego tak szybko. Przed nami kolejne targi, które tym razem odbędą się w Barcelonie, więc istnieje nadzieja na dowiedzenia się czegoś więcej o S8. Do tego momentu, zapraszam Was do komentowania, rzucenia okiem na forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Pierwsze Zdjęcie Samsunga Galaxy S8!