PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Pierwsze Zdjęcie Samsunga Galaxy S8!

Pierwsze Zdjęcie Samsunga Galaxy S8!

Nowa galaktyka od Samsunga nadchodzi wielkimi krokami i z dnia na dzień wiemy o niej coraz to więcej informacji. Na chwilę obecną możemy śmiało podzielić się z Wami interesującym zdjęciem ukazującym w pełnej okazałości Samsunga Galaxy S8! Jesteście ciekawi jak będzie wyglądał kolejny flagowy okręt Koreańczyków?

Smartfon z rodziny Galaxy S7 cieszy się ciągłą popularnością, ale wielu zdaje sobie sprawę z tego, iż niebawem powinien ukazać się jego następca z "ósemką" w nazwie. Czym będzie Samsung Galaxy S8? Pewne jest to, że będzie to całkowicie różniące się od poprzednika urządzenie. Całkowicie inny wygląd brył smarfonu, brak niektórych rozwiązań znanych z poprzednich modeli czy przebudowana całkowicie nakładka systemowa...

samsung galaxy s8

Nie wiesz jaki smartfon wybrać? Ten ranking będzie dla Ciebie pomocny!

Są to zarówno niewiadome, jak i elementy charakteryzujące pewne zmiany jakie nastąpią w nowym flagowcu Koreańczyków. Niemalże pewną rzeczą jest zniknięcie znanego wszystkim przycisku "home", który był charakterystycznym elementem od niepamiętnych już czasów. W jego miejsce pojawi się logo producenta. Próżno szukać będzie również przycisków dotykowych odpowiadających za nawigację po systemie urządzenia. Nie wierzycie? Sami spójrzcie!

Samsung Galaxy S8 real photo


Ranking i Porównanie Ofert Komórkowych - Najlepsze Abonamenty i Prepaid - Czerwiec 2018

Zdjęcie to pochodzi od niepotwierdzonego źródła, zatem nikt nie jest pewny czy rzeczywiście S8 będzie tak się prezentowało. Pomimo tego faktu, smartfon prezentuje się nader realistycznie i zarazem elegancko! Ekran jest przeogromny, zaokrąglony i pokrywa większość frontu urządzenia, co cieszy. Co może zastanawiać i wprawić w małe zakłopotanie to brak skanera tęczówki. 

samsung galaxy s8 #3

Zastanawiasz się nad zakupem taniej galaktyki? Spójrz na ten model!

Wspomniany skaner pojawił się w Galaxy Note 7 i wg niektórych źródeł, miał on znaleźć swoje miejsce także w Samsungu Galaxy S8! Czyżby dowodziło tego, że mamy okazję przyglądać się tzw. "fake-owi"? Cóż, nie skreślajmy tego tak szybko. Przed nami kolejne targi, które tym razem odbędą się w Barcelonie, więc istnieje nadzieja na dowiedzenia się czegoś więcej o S8. Do tego momentu, zapraszam Was do komentowania, rzucenia okiem na forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Pierwsze Zdjęcie Samsunga Galaxy S8!