PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Rewolucja E-Papierosowa - Nowość od Philip Morris!

Rewolucja E-Papierosowa - Nowość od Philip Morris!

Jesteś palaczem, ale poszukujesz konkretnej alternatywy dla swojego nałogu? Chcesz by Twój nałóg zmniejszył na sile? Znana nam marka Philip Morris pragnie zaprezentować nam gorącą nowość w postaci nowoczesnego e-papierosa! Jesteście zainteresowani? Zapraszam!

Każdy z nas ma jakiegoś rodzaju nałóg. Niezależnie czy dotyczy to alkoholu, narkotyków, nikotyny czy nawet spraw wiadomych. Jak wiemy, wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem i oto warto zawalczyć! Właśnie z nikotynowym nałogiem może pozwolić nam powalczyć najnowszy produkt od Philip Morris.


Sprawdź recenzję tego ciekawego urządzenia >>>


e-marlboro

Wspomniana firma właśnie wprowadziła na rynek nowego typu urządzenie, które zasadą działania przypomina nam elektroniczny papieros. Mówimy tutaj o produkcie zwanym "IQOS"! Jest to innowacyjne technologicznie urządzenie, które podgrzewa tytoń bez konieczności jego spalania. Urządzenie to nie wytwarza ani dymu, ani popiołu, co jeszcze bardziej skłania do zakupu tego wyjątkowego produktu.

alternatywa dla palacza


Szukasz dobrej pralki, która wypierze smród nikotyny? Tu mamy dla Ciebie propozycję!


Co więcej, IQOS jest rezultatem długotrwałych badań nad potencjalnie mniej szkodliwych produktów będących bezpośrednią alternatywą dla papierosów. W skład ekipy tworzącej ten produkt wchodziło ok. 430 naukowców z Szwajcarii oraz Singapuru. Innymi słowy, nad tym niezwykłym urządzeniem pracował cały sztab naukowców, którzy za cel obrali sobie stworzenie produktu, który wspomoże nas w rzuceniu palenia!

e-papieros a zdrowie


Ranking i Porównanie Ofert Komórkowych - Najlepsze Abonamenty i Prepaid - Czerwiec 2018

Na koniec warto wspomnieć o cenie, która może być delikatnie mówiąc... zaporowa. Aktualnie produkt ten kosztuje ok. 400 złotych! Jak z wkładami do IQOS? Komplet 20-sztuk kosztuje ok. 16 złotych. Obecnie dostępne są cztery wersje wkładów, czyli dla każdego coś dobrego. Jesteście zainteresowani? Zapraszam do dyskusji w komentarzach oraz odwiedzenia naszego forum i pozostawienia łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Rewolucja E-Papierosowa - Nowość od Philip Morris!