PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jak dobrze złożyć komputer i uniknąć problemów - Poradnik

NTT Prezentuje Linię HIRO - Wydajny Sprzęt dla Graczy

NTT Prezentuje Linię HIRO - Wydajny Sprzęt dla Graczy

Targi PGA 2017 już za nami. Jednym z wystawców było NTT, które prezentowało swoją najnowszą linię HIRO. Co ciekawego pokazał producent?

NTT dla graczy - marka Hiro

W zeszłym tygodniu firma NTT poinformowała, że na rynku pojawi się nowa linia komputerów i laptopów. Będzie to sprzęt dla graczy, wydajny i mocny - jego nazwa to HIRO. Seria ta ma czerpać z ponad 30-letniego doświadczenia firmy i jej współpracy ze środowiskiem e-sportowym. Mocnymi zestawami NTT chce przekazać wszem i wobec, że potrafi tworzyć najmocniejsze dostępne na rynku konstrukcje. Czy to się udało?

Jednym z wystawców na PGA 2017 było NTT HIRO.

Flagowym sprzętem w ofercie jest gamingowy laptop HIRO. Sprzęt wyposażono w wydajny procesor Intel Core i7-7700HQ. Za obliczenia graficzne odpowiada karta GeForce GTX-1060 z 6 GB pamięci VRAM na pokładzie. Laptop posiada matrycę IPS FHD 15,6”, podświetlane klawisze RGB oraz dwa dyski – SSD o pojemności 120GB oraz HDD o pojemności 1TB. Taka konfiguracje pamięci gwarantuje bardzo dużą przestrzeń na dane oraz przyśpieszenie ładowania aplikacji i systemu. Całość gwarantuje wysoką wydajność, która jest tak ceniona przez graczy. Obudowa i jej wygląd to kwestia gustu, jednak nie można odmówić jej agresywnej stylistyki i elegancji.

Laptop HIRO to jedna z propozycji NTT.

Konstrukcje od HIRO mogliśmy przetestować podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena 2017. Marka wystawiła swoje produkty na stanowisku, aby każdy uczestnik mógł przetestować ich działanie i wydajność. Oprócz notebooka HIRO, pojawiły się również desktopy - zestawy komputerowe dla graczy. NTT umiejscowił na stanowisku dwa z nich - HIRO 303 H03PGA oraz HIRO 303 H02PGA. Obie konstrukcje to wydajne komputery stacjonarne, które oprócz świetnego efektu wizualnego gwarantują wysoką moc. Zestawy bazują na procesorze i7-7700K, chłodzonym popularnym Grandisem 2. Oba wyposażono w GTX 1070 od Gigabyte i 16 GB pamięci RAM. Użyto zarówno dysku SSD (Crucial MX300 275 GB), jak i HDD (Toshiba P300 1 TB). Zasilane są wydajnymi SilentiumPC Vero L2 600 W.

Komputery stacjonarne od HIRO to bardzo wydajne maszyny.

blog comments powered by Disqus
NTT Prezentuje Linię HIRO - Wydajny Sprzęt dla Graczy
Autor: Szymon Szott