PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

NTT Prezentuje Linię HIRO - Wydajny Sprzęt dla Graczy

NTT Prezentuje Linię HIRO - Wydajny Sprzęt dla Graczy

Targi PGA 2017 już za nami. Jednym z wystawców było NTT, które prezentowało swoją najnowszą linię HIRO. Co ciekawego pokazał producent?

NTT dla graczy - marka Hiro

W zeszłym tygodniu firma NTT poinformowała, że na rynku pojawi się nowa linia komputerów i laptopów. Będzie to sprzęt dla graczy, wydajny i mocny - jego nazwa to HIRO. Seria ta ma czerpać z ponad 30-letniego doświadczenia firmy i jej współpracy ze środowiskiem e-sportowym. Mocnymi zestawami NTT chce przekazać wszem i wobec, że potrafi tworzyć najmocniejsze dostępne na rynku konstrukcje. Czy to się udało?

Jednym z wystawców na PGA 2017 było NTT HIRO.

Flagowym sprzętem w ofercie jest gamingowy laptop HIRO. Sprzęt wyposażono w wydajny procesor Intel Core i7-7700HQ. Za obliczenia graficzne odpowiada karta GeForce GTX-1060 z 6 GB pamięci VRAM na pokładzie. Laptop posiada matrycę IPS FHD 15,6”, podświetlane klawisze RGB oraz dwa dyski – SSD o pojemności 120GB oraz HDD o pojemności 1TB. Taka konfiguracje pamięci gwarantuje bardzo dużą przestrzeń na dane oraz przyśpieszenie ładowania aplikacji i systemu. Całość gwarantuje wysoką wydajność, która jest tak ceniona przez graczy. Obudowa i jej wygląd to kwestia gustu, jednak nie można odmówić jej agresywnej stylistyki i elegancji.

Laptop HIRO to jedna z propozycji NTT.

Konstrukcje od HIRO mogliśmy przetestować podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena 2017. Marka wystawiła swoje produkty na stanowisku, aby każdy uczestnik mógł przetestować ich działanie i wydajność. Oprócz notebooka HIRO, pojawiły się również desktopy - zestawy komputerowe dla graczy. NTT umiejscowił na stanowisku dwa z nich - HIRO 303 H03PGA oraz HIRO 303 H02PGA. Obie konstrukcje to wydajne komputery stacjonarne, które oprócz świetnego efektu wizualnego gwarantują wysoką moc. Zestawy bazują na procesorze i7-7700K, chłodzonym popularnym Grandisem 2. Oba wyposażono w GTX 1070 od Gigabyte i 16 GB pamięci RAM. Użyto zarówno dysku SSD (Crucial MX300 275 GB), jak i HDD (Toshiba P300 1 TB). Zasilane są wydajnymi SilentiumPC Vero L2 600 W.

Komputery stacjonarne od HIRO to bardzo wydajne maszyny.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
NTT Prezentuje Linię HIRO - Wydajny Sprzęt dla Graczy