PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test i recenzja Samsunga Galaxy Note 9 - Czy warto kupić w 2019?

Poznaliśmy Wnętrze Smartfona Apple iPhone X!

Poznaliśmy Wnętrze Smartfona Apple iPhone X!

W sieci pojawiło się krótkie sprawozdanie z rozebrania na części pierwsze najnowszego smartfona Apple, iPhone'a X! Dzięki tym informacjo poznamy wnętrze tego nafaszerowanego nowinkami technologicznymi urządzenia od przysłowiowej podszewki. Jesteście zainteresowani? Zapraszamy!

Przyznajcie się otwarcie, że każdy z Was lubi czasem rozkręcić dowolne urządzenie by móc ukoić głód ciekawości i dowiedzieć się, z czego zostało to zrobione. Tego typu zabieg jest w ostatnim czasie często przeprowadzany, a za obiekt tychże badań przeważnie robi najnowszy flagowiec. Nie inaczej stało się w przypadku wspomnianego już iPhone'a X. Co zawiera się w skład nowego flagowca Apple? 

Co dwie głowy, to nie jedna...

Przeważnie w każdym napotkanym dzisiaj smartfonie, znajduje się pojedyncze ogniwo akumulatora. Jak wiemy, Apple podchodzi do pewnych spraw dość nietypowo i oto w tym modelu mamy do czynienia z dwoma akumulatorkami o łącznej pojemności 2716 mAh.

Wnętrze Apple iPhone X

Cóż, w przypadku konkurencji jest to niezwykle śmieszna wartość. Bowiem, urządzenia z preinstalowanym systemem Android mają obecnie ponad 4000 mAh i potrafią wytrzymać na prawdę wiele. Jak będzie z iPhonem? 

Idealnie dopasowana płyta główna...

Wszyscy się dziwią, jakim cudem Apple zdołało upchnąć tak wiele w tak niewielkim smartfonie. Zaprezentowany wcześniej iPhone 8 Plus nie ma tyle smaczków technologicznych, co jego kuzyn, zaś jego bryła jest znacznie większa. W tym celu, inżynierowie Apple wręcz idealnie wpasowali płytkę główną w bryłę telefonu.

Płyta Główna Apple iPhone X

Sprawia to wrażenie dokładności w zajmowaniu odpowiedniego miejsca na poziomie popularnej niegdyś gry Tetris! Przyznacie, że panowie z Cupertino znają się na rzeczy.

Jakiego Smartfona Wybrać? To Podpowie Ci Najnowszy Ranking>>>

Ekran lwią częścią wartości urządzenia...

Każdy z nas troszczy się o ekran swojego urządzenia tak by go nie uszkodzić. Jak już do tego dojdzie, musimy się godzić na niemałe wydatki rzędu kilkuset złotych. Co jeśli, ekran naszego iPhone'a jest wart ponad 2 tys. złotych?! 

Co Znajduje się We wnętrzu iPhone X

Tyle będzie kosztowała nas naprawa uszkodzonego z naszej winy ekranu w iPhonie X. Cóż, ten fakt nieco mniej zaskakuje, gdy pomyślimy, iż jest to przecież produkt od Apple. Oni wszystko mają drogie... a przynajmniej w naszym odczuciu. Jak sądzicie, czy są to wszystkie najbardziej wartościowe party najmłodszego dziecka Apple?Zapraszam Was serdecznie do komentowania!

blog comments powered by Disqus
Poznaliśmy Wnętrze Smartfona Apple iPhone X!