PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Sony Xperia 10 - Za wysokie progi na wysokie ceny

Samsung Drwi z Apple w Swojej Reklamie!

Samsung Drwi z Apple w Swojej Reklamie!

Samsung opublikował swego rodzaju reklamę, w której przedstawia krótką historię serii Galaxy. Cechą wyróżniającą jest prześmiewczy ton, w której Koreańczycy aż kpią sobie ze smartfonów Apple oraz jego użytkowników! Czy poprawność polityczna zakończyła swój nędzny żywot właśnie teraz? Sprawdźmy to!

Zdawać by się mogło, że w dobie owianej nienawiścią poprawności politycznej nie będzie miejsca na prześmiewczy materiał, który w pośredni sposób uderza w największego konkurenta oraz jego klientów. Ba! Po obejrzeniu tegoż materiału można śmiało przyznać, iż dźga on w oko posiadaczy iPhone-ów, niczym natrętny trzylatek, który koniecznie chce o coś nas zapytać... ach te dzieci...

Mała Pamięć Podręczna w iPhone

Pomijając jednak przykre konsekwencje posiadania potomstwa, wróćmy do naszego jakże zadziornego tematu. W pierwszej chwili nie wierzyłem w to co właśnie oglądam i dla pewności sprawdziłem, czy to rzeczywiście pojawiło się na oficjalnym kanale YT Samsunga... i ku mojemu zdziwieniu, tak własnie było. Widać od razu, że osoby odpowiedzialne za stworzenie tego materiału wideo odrobiły lekcje z ostatnich lat i doskonale wiedzieli jak uderzyć w Apple i jego fanów, tak mocno by ich zabolało. 

Jaki Smartfon Wybrać

Jaki Smartfon Wybrać? Te Rankingi z Pewnością Będą Pomocne>>>

Samsung nie omieszkał wyśmiać braku możliwości rozbudowy pamięci wewnętrznej przy pomocy karty microSD, co w obecnych czasach jest standardem, ale w urządzeniach Apple... mokrym snem ich posiadaczy. Koreańczycy od niechcenia wytknęli błąd w postaci montowania niewielkich rozmiarów ekranów przez swojego konkurenta, które niekiedy ograniczają swoich użytkowników. Wodoodporność? Bezprzewodowe ładowanie? Posiadacze iPhone-ów długo musieli na to czekać.

Styl na iPhone X

Co było do przewidzenia, nie obyło się bez wytknięcia pewnego jakże palącego problemu z jakim na co dzień muszą borykać się posiadacze urządzeń z nadgryzionym jabłuszkiem... tak, chodzi o całą garść adapterów, w które muszą się doposażyć przyszli posiadacze iPhone-ów! Mimo wszystko, wisienką na torcie był gość stojący w kolejce po nowego iPhone'a X, który wystylizował swoją fryzurę... na górną część ekranu owego smartfona! Moim zdaniem jest to piękny strzał w dziesiątkę! To się Samsungowi udało... nie, nie jest to materiał sponsorowany Samsunga... czekajcie, bo kurier właśnie przyniósł mi nowiutką Galaktykę...

blog comments powered by Disqus
Samsung Drwi z Apple w Swojej Reklamie!