PODPOWIEDZI:

Samsung rozdaje soundbary za złotówkę - Do telewizora

Samsung rozdaje soundbary za złotówkę - Do telewizora

Słyszeliście o nowej serii telewizorów Samsunga? Na pewno, w końcu pisaliśmy wam już o tym wiele razy. Jeżeli zainteresował was temat, to na pewno ucieszy was następująca wiadomość. Teraz można je kupić w zestawie z soundbarami za przysłowiową złotówkę.

Promocją objęto tegoroczne telewizory QLED. Chodzi między innymi o modele Samsung QLED Q60Samsung QLED Q67 iSamsung QLED Q70 o przekątnych ekranu 55 i 65 cali. W zależności od wybranego produktu, otrzymacie inny soundbar, na przykład  Samsung HW-K450 lub Samsung HW-N650

Akcja promocyjna potrwa do 30 czerwca 2019 roku.

Nowe telewizory Samsunga współpracują z soundbarami jeszcze lepiej

Gdzie to dają?

Specjalnie dla was zebraliśmy najlepsze oferty z tej promocji w jednym miejscu. Pod tymi linkami znajdziecie wybrane zestawy w różnych sklepach internetowych. Propozycja jest całkiem niezła i może być szybkim sposobem na prywatne “kino” w domu. To w końcu sprzęty, które mogłyby uświetnić jakiś ranking telewizorów.

Sprawdź propozycje:

Co to za telewizory?

Tegoroczna seria telewizorów QLED od Samsunga prezentuje się na papierze naprawdę dobrze. Osiągają naprawdę niezłe możliwości wizualne dzięki matrycom stworzonym w technologii Quantum Dot, oferującej jeszcze lepsze wrażenia barwowe.

W przypadku serii na rok 2019, pojawia się kilka nowości. Przede wszystkim jest to system Bezpośredniego Strefowego Podświetlenia, przekładający się na jeszcze intensywniejszą czerń i poprawiający kontrasty.

Telewizory Samsunga działają w technologii kropek kwantowych

Modele otrzymały również nowy procesor Quantum 4K. Odpowiada za poprawę jakości obrazu w czasie rzeczywistym. Algorytmy sztucznej inteligencji skalują filmy i programy, co pozwala na lepsze oddanie szczegółów i poprawia wrażenia z oglądania materiałów nawet w rozdzielczości Full HD.

Gigant z Korei również rozszerzył Tryb Ambient. Co to jest? Kolekcja motywów pozwalających na wkomponowanie się ekranu w otoczenie. Można w ten sposób w trybie wygaszacza wyświetlać na przykład wzór tapety czy też dzieła sztuki przygotowane we współpracy ze znanymi artystami.

Oprócz tego istotna jest też technologia Jednego Prawie Niewidocznego Przewodu, która pozwala się pozbyć zbędnych kabli wystających z telewizora, poprzez moduł będący hubem na różne urządzenia peryferyjne. Łączy się z telewizorem przez cienki półprzezroczysty przewód.

Zobacz też: Samsung przedstawia pełną ofertę telewizorów na 2019 rok

Soundbar - namiastka kina domowego

Jeżeli mieszkasz w niewielkim mieszkaniu, albo często się przeprowadzasz i wolisz żyć raczej minimalistycznie, raczej nie masz miejsca na rozbudowany zestaw głośników. Soundbar jest dobrym rozwiązaniem, łączącym w sobie zalety pojedynczego sprzętu do odtwarzania dźwięku i systemów audio.

Soundbar można zamontować na przykład na ścianie

Takie urządzenia uzyskać niezłe efekty w zasadzie tuż po podłączeniu. Nie trzeba ich rozstawiać po kątach i ciągnąć kabli. Sprzęty oferowane przez Samsunga mają też szereg dodatkowych technologii - na przykład Samsung Acoustic Beam z modelu N650.

Podobna funkcja jest też w tańszych modelach - Surround Sound Expansion rozprzestrzenia dźwięk po pomieszczeniu, poprawiając odbiór audio w każdym miejscu pokoju.

Do tych urządzeń dodawane są również subwoofery. Co ciekawe - również bezprzewodowe. Wszystkim można sterować za pomocą jednej aplikacji na telefonie. Producent przygotował Samsung Audio Remote, dzięki któremu wyciągając z kieszeni smartfona łatwo odtworzysz ulubione piosenki.

Warto sprawdzić: Telewizor Samsunga z 33 milionami pikseli trafia na polski rynek

Źródło: własna opinia na podstawie promocji Samsung

blog comments powered by Disqus
Samsung rozdaje soundbary za złotówkę - Do telewizora