PODPOWIEDZI:

Pralki Samsunga najczęściej kupowane w Polsce

Pralki Samsunga najczęściej kupowane w Polsce

Samsung przebił wszystkich. Przoduje w sprzedaży... pralek. Tak przynajmniej wynika z badań statystycznych opublikowanych przez firmę. Koreański producent sprzętu AGD chwali się, że międzynarodowa firma badawcza określiła Samsunga najczęściej kupowaną marką pralek w Polsce w 2019 roku.

Zresztą Samsung przoduje nie tylko w urządzeniach piorących. Lodówki tej marki już po raz piąty zajęły naczelne miejsce na naszym rynku. Nic dziwnego - firma ciągle się rozwija i prezentuje nowe technologie. Na przykład odświeżoną wersję Samsung Family Hub na CES 2020.

- Wyniki sprzedażowe pokazują, że kolejny rok z rzędu jesteśmy liderem w kategorii urządzeń chłodniczych, a rok 2019 zakończyliśmy jako lider w kategorii pralek. Ciągle rozwijamy i ulepszamy nasze produkty, aby jak najlepiej pomagały użytkownikom w codziennych obowiązkach. Pozycja lidera sprzedaży w kolejnej kategorii pokazuje, że polscy konsumenci doceniają nasze starania - mówi Piotr Stelmachów, Head of Consumer Electronics Division w Samsung Electronics Polska.

Zobacz też: Telewizory Samsunga na 2020 rok - Przede wszystkim 8K

Zdaniem producenta konsumenci doceniają przede wszystkim unikalne technologie obecne w ich pralkach. Na przykład Eco Bubble - sposób prania w niższych temperaturach z dbaniem o żywotność tkanin. Pralki Samsunga uzyskują to poprzez generowanie aktywnych bąbelków, wnikających w strukturę ubrań.

Równie istotna jest wygoda. To koreańska firma osiąga przede wszystkim poprzez AddWash i linię QuickDrive. Pierwsze jest w praktyce po prostu dodatkową klapką umiejscowioną w drzwiach pralki. Pozwala na dorzucenie zapomnianych skarpet już przy pracującej maszynie. Seria QuickDrive to z kolei flagowce wśród pralek Samsunga. Łączą najnowsze technologie, aby zapewnić pranie skrócone nawet o połowę.

Źródło: news.samsung.com.

blog comments powered by Disqus
Pralki Samsunga najczęściej kupowane w Polsce