PODPOWIEDZI:

Aktualizacja Yanosik nastawiona na walkę z koronawirusem

Aktualizacja Yanosik nastawiona na walkę z koronawirusem

Yanosik dostał nowe funkcje, które są związane z koronawirusem. Nie może to dziwić, bo szalejąca pandemia zmienia cały świat, również ten technologiczny. Co pojawiło się nowego w Yanosiku? O tym w poniższym newsie.

Yanosik zareagował na światowy problem związany z koronawirusem. W aplikacji na smartfony pojawiły się nowe funkcjonalności. Wśród nich znalazło się wyróżnienie szpitali zakaźnych. Wyznaczanie dojazdu do nich ma być teraz dużo łatwiejsze.

Chodzi konkretnie o wersję 4.2.16 na Androida oraz 3.5.4.7 na iOS.

Nowością jest także specjalna sekcja poświęcona pandemii. Znajdują się w niej przydatne informacje, np. o tym, jakie są objawy koronawirusa i co dokładnie zrobić, gdy się one pojawią.

Aplikacja Yanosik jest na bieżąco aktualizowana i dostosowywana do panującej sytuacji w kraju – komentuje Paweł Bahyrycz z firmy Yanosik– Od momentu ogłoszenia stanu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce podjęliśmy działania, które choć po części pomogą odnaleźć się Polakom w nowej rzeczywistości. Postanowiliśmy dodatkowo wyróżnić szpitale zakaźne w nawigacji, by każdy w razie potrzeby nie miał wątpliwości dokąd jechać.

Źródło: Yanosik

Przeczytaj też:

blog comments powered by Disqus
Aktualizacja Yanosik nastawiona na walkę z koronawirusem