PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Już prawie wiadomo, które smartfony Xiaomi nie dostaną MIUI 12

Już prawie wiadomo, które smartfony Xiaomi nie dostaną MIUI 12

MIUI 12 to najnowsza wersja oprogramowania smartfonów Xiaomi, która ma się pojawić w połowie tego roku. Jak to jednak bywa z aktualizacjami tego typu, nie wszystkie modele je dostają. Kogo tym razem zabrakło? Praktycznie znamy listę "nieszczęśników". Szczegóły w poniższym newsie.

W sieci pojawiła się lista smartfonów Xiaomi, które najprawdopodobniej nie dostaną aktualizacji do MIUI 12. Napisałem najprawdopodobniej, ponieważ lista nie jest oficjalna, lecz bazuje na wykluczeniu pewnych modeli z testów beta najnowszej wersji oprogramowania. Jest więc niemal pewne, że się potwierdzi. W przeszłości telefony Xiaomi wykluczone z beta testów finalnie nie otrzymywały danej aktualizacji oprogramowania.

O jakich modelach tym razem mowa? Oto one:

Mowa więc o 5 smartfonach, które zostały wprowadzone na rynek między 2017 a początkiem 2018 roku. No cóż, w świecie smartfonów są to już dość leciwe urządzenia, choć ich posiadacze zapewne nie ucieszą się z braku aktualizacji.

Update MIUI oznacza przecież nowe funkcje czy poprawę bezpieczeństwa danych. Aktualizując każdy ranking smartfonów, zawsze zwracamy uwagę na aktualność oprogramowania. Inaczej zakup robi się mało przyszłościowy.

Źródło: Xiaomitoday.it

Przeczytaj też:

blog comments powered by Disqus
Już prawie wiadomo, które smartfony Xiaomi nie dostaną MIUI 12